PDA

View Full Version : Computer Deamon...!!!



fly4ever
Jun-27-2014, 04:56
Καλημέρα παλληκάρια μου...

...τελικά απ'ό,τι φαίνεται δεν μπορούν να επαναληφθούν 2 φορές στη σειρά καταστάσεις σαν και τη χθεσινή με τον Big Time Johny...Είπαμε να βρεθούμε να πετάξουμε όλοι μαζί σήμερα αλλά...άλλες μεν βουλές ανθρώπων άλλα τα pc κελεύουν...Από το πρωί σήμερα αντιμετοπίζω φοβερό πρόβλημα με το κομπιούτερ μου,κάθε 10 λεπτά κάνει shut down με Blue Screen of Death (το επονομαζόμενο εφιαλτικό BSOD από τα αρχικά των λέξεων) με error 000000124 που σημαίνει κάτι αρκετά σοβαρό.Απ'ό,τι καταλαβαίνετε θα λείψω σήμερα απ'το κανονισμένο ραντεβού του απογεύματος γιατί πρέπει να το πάω το μεσημέρι στον μάστορη να δούμε τι στα κομμάτια τρέχει.Υποπτεύομαι ότι ο Norton μου την κάνει τη δουλειά την ώρα που πάει να τρέξει προκαθορισμένα updates που όμως τρέχουνε randomly...κι εκεί που κάθεται δίχως ούτε ένα προγραμματάκι να τρέχει....μπαφ...πάρε το BSOD σου να ηρεμήσεις.
Αν μπορέσουμε και βρούμε τι έχει από νωρίς και το φτιάξουμε πιστεύω πως θα τα καταφέρω να είμαι πριν τις 6 πάλι πίσω να πάρω τουλάχιστον μιά γεύση από τα όσα θα γίνονται μέχρι εκείνη την ώρα.Διαφορετικά θα τα ξαναπούμε Δευτέρα κι ελπίζω δίχως άλλα προβλήματα αυτή τη φορά.

Αν δεν τα πούμε καλές πτήσεις όσο θα λείπω για το ΣΚ και καλά μαθήματα Γιάννη...ο Johny είναι καταπληκτικός δάσκαλος...το BF το κατέχει τουλάχιστον 100% για να μην πω περισσότερο.Αν τα καταφέρουμε θα έρθω κι εγώ να συνεχίσουμε το μάθημα από 'κει που τ'αφήσαμε χθες...

Τα λέμε παίδες...

Nick

sw1ive
Jun-28-2014, 04:50
Εγώ στους Η/Υ δηλαδή στα PC Personal Computer μου
εχω αντιβιοτικά, δηλαδή adivirus, το Panda και Avast
που είναι ελεύθερα δηλαδή free download στο διαδίκτιο δηλαδή στο internet
και σπάνια κάνουν αναβάθμηση, δηλαδή update.


paraklisi mporoyme sto proforiko logo na xreisimopoioyme jenikes lejeis alla na prosexoyme sto grapto logo,
giati afoy einai ellinikh seizhthsh o allos poy ua mpei ua diabasei pente lejeis kai ua katalabei to ti leei to koimeno
xoris na jerei ellhnika kai sto telo ua gelaei mazi mas.


μονο το fax ειναι δύσκολο που στα Ελληνικά είναι τηλέ-ομοιο-τυπο
τηλέ απο το τηλεφωνο, ομοιο απο το ίδιο, τυπο απο το τύπωνω

δεν με παρατάς... δηλαδη Fax, οπως το Γιάννης - Ιωαννης, δηλαδη ( Jo ) απο το John.

Hey you Jo, μου τα πρηξες...

(sorry) μάγκες...

BIG TIME KILLER
Jun-28-2014, 09:55
εγώ στους η/υ δηλαδή στα pc personal computer μου
εχω αντιβιοτικά, δηλαδή adivirus, το panda και avast
που είναι ελεύθερα δηλαδή free download στο διαδίκτιο δηλαδή στο internet
και σπάνια κάνουν αναβάθμηση, δηλαδή update.


Paraklisi mporoyme sto proforiko logo na xreisimopoioyme jenikes lejeis alla na prosexoyme sto grapto logo,
giati afoy einai ellinikh seizhthsh o allos poy ua mpei ua diabasei pente lejeis kai ua katalabei to ti leei to koimeno
xoris na jerei ellhnika kai sto telo ua gelaei mazi mas.


μονο το fax ειναι δύσκολο που στα ελληνικά είναι τηλέ-ομοιο-τυπο
τηλέ απο το τηλεφωνο, ομοιο απο το ίδιο, τυπο απο το τύπωνω

δεν με παρατάς... δηλαδη fax, οπως το γιάννης - ιωαννης, δηλαδη ( jo ) απο το john.

Hey you jo, μου τα πρηξες...

(sorry) μάγκες...






τζον:-p:-p:-pι μου καλε πεσ μασ τι πινεισ?????????