PDA

View Full Version : Ελληνική κοινότητα virtual Squadron



El_Capitano
Sep-02-2014, 02:10
Yπάρχει και μια ελληνική κοινότητα που ασχολείται με το IL2.

Για όσους θέλουν περισσότερες λεπτομέρεις μπορούν να επισκεφτούν την σελίδα

http://www.e-335thgr.com/revive/

fly4ever
Sep-02-2014, 03:43
Ελα Θεόφιλε καλημέρα,

μπήκα και την είδα την κοινότητα,αλλά όπως δείχνει πρέπει μάλλον νά'ναι σχετικά ανενεργή αυτή η κοινότητα.Αν ρίξεις μιά ματιά από πότε έχουν να συνδεθούν τα (υποτιθέμενα active) μέλη θα το διαπιστώσεις κι εσύ.Καλά θα ήτανε να βρίσκαμε κανα 2-3 απο εκεί να μας ακολουθούσανε στις μάχες μας εδώ αλλά δεν το πολυβλέπω να συμβαίνει.Αν θέλεις κάνε μιά εγγραφή κι εκεί κι αν δεις "φως" και κόσμο ενεργό που να ενδιαφέρεται,πες μας να γραφτούμε κι εμείς μήπως και τους ξαναζωντανέψουμε κι αυτούς εκεί.

Τα λέμε και τ'απόγευμα,

Νίκος :salute:

sw1ive
Sep-03-2014, 09:44
θα σας λυπισω, αλλα θα το κάνω.
.
Τα παιδια είναι η πρωτη επαφη που είχα με Ελληνα σε αυτο το forum
(Πριν γνωρίσω τον Γιαννη, και πριν διμιουργιθει το ελλινικό υποφορουμ με δική μου συμβολή στην ιδέα

.
Ε'ιναι μια ενεργή ομάδα η οποια δεν ενδιαφέρεται για καινουρια μέλη. Παίζουν μονάχα Il-2 Forgoten Battles που είναι το παλιο Cliffs of Dover.
Για να γίνεις μέλος πριν απο δύο χρονια έπρεπε να σε συστήσει καποιο μέλος τους.

.
Επισεις μέλη τους, είναι γραμμένα και εδώ στο forum αφου η ATAG απασχολεί όλλες τις εκδόσεις του IL-2 μαζι και την έκδοση IL-2 Battle of Staligrand
.
Μπορείτε να τους στείλετε προσωπικό μύνημα και είμαι σύγουρος οτι θα σας απαντήσουν με προσωπικό μύνημα, αφου δεν έχουνε γράψει ποτέ στην (Ελληνική Σηζητηση)
.

sw1ive
Sep-04-2014, 12:49
.
Μετά απο πολύ καλή μελέτη της σελίδας της 335 εικονικής μοίρας παρατηρώ ότι:
.
- έχουνε προχωρίσει μπροστά σε σχέση με αυτά που δηλώνανε στην παλιά τους σελίδα πριν από δύο χρόνια
- ότι πλέον ενδιαφέρονται για τις τελευταίες εκδόσεις των εξομοιωτών πτήσεως συμπεριλανβανομένου και του Cliffs of Dover
- οι κανόνες τους συμπεριφοράς συνεχίζουν να είναι αυστηροί όπως και παλιότερα (τόσο όσο είναι αυστηροί και οι δικοί μου κανόνες συμπεριφοράς)
- εφόσων η 335 ασχολιθεί με το Cliffs of Dover εγώ προσωπικά ενδιαφέρομαι να γίνω μέλος τους, απο το πρώτο στάδιο μέχρι το στάδιο να μπει το 335th στο διακριτικό κλήσεως μου.
- συγουρα εχουμε να μάθουμε πολλά απο εκείνους αφού τα ιδριτικά τους μέλη ασχολούνται απο το 2001 (κατι που δεν το γράφεται παιδιά στην καινούρια σας σελίδα) (γράφετε μόνο για 6 χρόνια)
- δεν γράφετε καθόλου για τα πόσα μέλη αριθμεί η μοίρα σήμερα (ισχύει το 15 μέλη πριν λίγα χρόνια)
- αφου μπαίνετε τόσο συχνά στο ελλινικό υπο-forum σας παρακαλώ επικοινωνίστε μάζί μας έστω και με προσωπικό μύνημα (οπως προσπαθούμε να επικοινωνίσουμε και εμείς μαζί σας)
.

με τιμή, προς αυτό το κοινό που όλοι κάνουμε... sw1ive (Γιάννης)

.