PDA

View Full Version : χρονια πολλα νικολα



erich
Dec-06-2014, 12:23
Νικολα χρονια σου πολλα αδερφε μου.....σου ευχομαι
υγεια πανω απο ολα,και να εισαι παντα αυτο το ευδιαθετο παιδι
που ξερουμε.επισης σου ευχομαι να γινεις ασσος στις καταριψεις αν και
ειμαι σιγουρος για αυτο!!
παιδια σορρυ που χαθηκα αλλα τα απογευματα τρεχω με family υποχρεωσεις.

sw1ive
Dec-07-2014, 05:19
Εχουμε δυο Νικους, εγώ τους ευχηθικα τηλεφωνικά.

αντε ρε χρονια σας πολλα και...

πολλες τρυπες στους οχθρουσ σας και πανω σασ καμια.

στους cliffs of dover οχθρους βεβαιως βεβαιως...

BIG TIME KILLER
Dec-07-2014, 17:46
ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΒΟΛΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ( ΤΟ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΤΑ ΤΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΝΑ ΣΗΚΩΣΕ) ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΝΟΜΙΖΩ

fly4ever
Dec-08-2014, 03:37
...Σας ευχαριστώ παιδιά για τις πραγματικά υπέροχες ευχές σας και τα καλά σας λόγια επίσης!!!Νά'σαστε πάντα όλοι σας καλά,γεροί χαρούμενοι κι ευτυχισμένοι!!!Κι οι τόσο όμορφες ευχές σας να ισχύουν και για σας στο 1000πλάσιο!!!Χρόνια Πολλά και καλά και στον συνονόματο εδώ που ακόμα δεν είχα την τύχη να γνωρίσω από "κοντά",δεν έχει σημασία...!

Θα τα πούμε κι αργότερα απ'τη συχνότητα ελπίζω...
Και πάλι σας ευχαριστώ όλους σας πάρα πολύ!

Νίκος:salute:

El_Capitano
Dec-08-2014, 04:34
χρόνια πολλά και από εμένα αν και λίγο αργά !
γεροί να είστε και δυνατοί.
έυχομαι όλου σας να σας δω και στο dcs !!!

:-p:-p:-p

badjano
Dec-08-2014, 07:41
Και από μένα χρόνια πολλά και ας καθυστέρησα κι εγώ!

ErichHartmann352
Dec-08-2014, 17:36
Όποιος ανθρωπας...συμπαίχτης και λουφτβαφόσκυλο μου ευχήθηκε...τον ευχαριστώ και θα εισηγηθώ στον "σιδερένιο" Ηermann Goering.. να διατάξει την κατασκευή εύσημου-μεταλιου...δια τους έχοντας την καλλοσυνη να εύχονται σε εορτάζοντες ιπταμένους........
Στο ρεφλεκτιον βιζιονερ τους..να εχουν παντοτε ουρές απο Τόμμυδες, και όλοι οι πολεμικοί ανταποκριτές να τους πέρνουν συνέντευξη και να δημοσίευται στο Λουφτβαφε Ιλουστριετε..η στο Σιγναλ...αν προτιμάτε
Σε όσους δεν μας ευχήθηκαν..να γίνουν οι 'άτρακτοι τους σκουληκόβρωτες απο τις σφαίρες του οχθρού..και ο επικήδειος τους να αναφέρετε με ψιλά γράμματα μόνο στην Βελόνα και Κλωστη, ομοιως και στο Κοσμοπόλιταν σελις..τρέχα γύρευε
Ανταποδίδω και στον συνονόματο Νικο τας ευχας μου για πολλά Ηorrido στους αιθέρες....και Luftsiegs...!!
Υγεία και εργασία με απολάβες για όλους σας..διότι οι καιροι που βιούμε είναι τραγικοί και δύσκολοι...

Οσον αφορά την απουσία μας απο το παιγνιο είναι προσωρινή...περιμένουμε πλακέτα ωστε να ξαναφτιάχτει το λοτζιτεκ....λόγω φθοράς του απο δολιοφθορείς παρτιζανων....!!

fly4ever
Dec-09-2014, 03:13
...Χρόνια μας πολλά Νικόλα και πάντα με πολλές καλές κι επιτυχείς πτήσεις/αποστολές.Οι Ιπτάμενοι το συνοψίζουμε αυτό στο γνωστό τοις πάσι "Καλές Προσγειώσεις",είτε είναι real είτε virtual μιά καλή προσγείωση είναι πάντα μιά καλή προσγείωση με ό,τι αυτό συνεπάγεται,ειδικά σε πολεμικές αποστολές έστω και virtual.Δεν έχουμε ακόμα γνωριστεί εδώ και βλέποντας τον τρόπο που τα λες μου δημιουργείται η εντύπωση ότι θα κάνουμε πολύ καλή παρέα με εγγυημένες στιγμές απαράμιλλου γέλιου όπως και με τα άλλα παιδιά εδώ.Γιατί όπως πολύ σωστά το έθεσες και είπες "διότι οι καιροι που βιούμε είναι τραγικοί και δύσκολοι...", δεν μας μείναν και πολλά για να περνάμε καλά...!!!
Ολα να πάνε όσο πιο καλά χωράει ο τόπος (και λίγο περισσότερο δε θά'βλαπτε,αλλά λέμε τώρα...) και σύντομα να ξεπεραστούν τα hardwerικής μορφής προβλήματα που σας πολιορκούν για να μπορέσουμε να γνωριστούμε κι από κοντύτερα στους virtual ουρανούς εδώ δίπλα.
Βροντοφωνάζοντας "Ουχτροί μαζευτείτε,τρεχάτε να κρυφτείτε...γιατί ερχόμαστε!!!Δεν είν'απειλή...απλά προειδοποίηση!!!" σας αφήνω μέχρι την επόμενή μας συνεύρεση.

Νίκος:salute: