PDA

View Full Version : Kolko nas tu je?

hnbdgr
Mar-19-2015, 06:21
Nazdar vsetci!

Tak kolko nas tu je? Cechov, Slovakov, Moravakov, Zahorakov ? :D

Navrhujem sa predstavit tymto sposobom (samozrejme nie povinne) : vek/ kde ste/ co lietate/ a kedy ste vacsinou online. U mna to je 30/UK/ 109 + Spit/ Stredy a Piatky po 21:00 GMT.

Mimochodom mysli si niekto ze by sa mala prelozit Beginners Guide do Cestiny? Pomohlo by to niekomu? Neviem ci nas tu je viac jak 10...
:salute:

ATAG_Lolsav
Mar-19-2015, 06:42
"Repeat please..."

(sorry i couldnt resist - BOB movie reference)

S!

Valec
Mar-20-2015, 01:50
Cau.Lita nas pravidelne tak kolem 10.Jak Moravaci tak Slovaci i nejaky ten Cechacek se najde :) .Toto forum moc nepoužíváme protože uz dlouha leta co se tyka virtuálního litani používáme Ceske stranky na této adrese http://www.panzerkampfwagen.cz/sturmovik.phpTam jsme prihlaseni i na TS.Většina se tam zna takze vime odkud kdo je co dela a kolik ma roku.Mame mezi nama i 70 leteho letce ze Permone :)

Valec
Mar-20-2015, 01:53
Me je 40.Litam všechny letadla.Ale priorita je za cervene.A jsem z Ostravy

SepiaX
Mar-20-2015, 08:42
Zdarec,
je mi 40 jsem z Havirova a letam cervene, primarne Hurricane a dale Blembak, Spitfire obcas sednu do G50. Vetsinou letam cely tyden od 17m do 19:30 hod.

Hans Uwe
Mar-20-2015, 15:25
Zdar
Lietame partia za 2/JG26. Sadame ''iba'' do nemeckych lietadiel bo prefix nepusti :-). Ja osobne ako 2/JG26 Krak, plus chlapci ako B.U.S, Achileus, Voyk, Hasic, Bivoy, Fokusak... Vekovy priemer je odhadom 40r. A nech nezerem, mozno aj menej. Ja som UK, ostatni v letke CZ/SK. Lietame hlavne stvrtky a nedele od 19.00..zhruba.

Permon
Mar-22-2015, 10:37
Lítám jedině za červené.Je mi 67.let.

JuLB
Mar-22-2015, 13:19
Nazdar,

Košice, 42 rokov, lietam všetko čo ma krídla a vrtuľu, ale primárne červené éra. Časovo je to s pravideľnou nepravideľnosťou, medzi 17.00 až 22.30 hod, kedy sa podarí :)

Robo.
Mar-23-2015, 16:53
Cau chlapci. Jak si tu zijete? :)

Pozdravujem vsetkych, rad by som s Vami opat zalietal...

Permone, dufam, ze zdravicko sluzi. Nazdar Valec ty zviera straslive. Krak co to mas za uchylny nick? :)

no.310_beermajkl
Mar-24-2015, 01:36
Čau,Olomouc,snažím se lítat na Spitu a Blenhím,Jak výjde čas tak do toho sednu.:cheers:

Valec
Mar-24-2015, 03:01
Cau chlapci. Jak si tu zijete? :)

Pozdravujem vsetkych, rad by som s Vami opat zalietal...

Permone, dufam, ze zdravicko sluzi. Nazdar Valec ty zviera straslive. Krak co to mas za uchylny nick? :)Nazdar.Nekdy se prijd s nama proletet.A zvire?To bývávalo.Ted uz sem slepy a ruce se mi trepou.Netrefim ani stodolu.

Hans Uwe
Mar-25-2015, 17:36
Robo- to mam este z cias, ked som sem na forum chodil iba citat a Coda som este nemal. No a potom som ho aj kvoli track editoru uz nechal. Zni to tak italsky... Co uz nelietas? nie je ta nikde vidiet.
Este to tu vtisnem...ides na Flying Legends?

Robo.
Mar-26-2015, 11:16
Robo- to mam este z cias, ked som sem na forum chodil iba citat a Coda som este nemal. No a potom som ho aj kvoli track editoru uz nechal. Zni to tak italsky... Co uz nelietas? nie je ta nikde vidiet.
Este to tu vtisnem...ides na Flying Legends?

Lietam malo, ale lietam (s plienkami). :thumbsup: Narodilo sa nam dieta c.2 a mam toho primerane viacej. CloD lietam s ACG ako obvykle (No.501_Robo.), ale teraz som na "materskej". Ak sa vecer dostanem k joysticku, tak skor DCS, na ClODa online nemam docasne dost casu... Ty lietas stale s JG26? Dufam, ze vsetko u Krakovcov v poriadku.

Na FL chodim kazdy rok, tento rok je zatial ale neisty, stahujeme sa totiz cca v tom case nazad na Slovensko. Dam vediet, pravdaze by bolo dobre stretnut sa tam.

Valec ty trdlo, aj bez jedneho oka a bez jednej ruky lietas lepsie ako bezny smrtelnik, tak nekecaj. :)

no.310_beermajkl
Mar-26-2015, 11:45
Robo-Gratulace k potomkovi,at' je vše v pořádku.Pozdravuj bandu od TF a džím pěsti!:thumbsup:

SepiaX
Apr-02-2015, 07:13
Zdar Robo gratulace k dítku:thumbsup:

hnbdgr
Apr-02-2015, 07:57
Takze je nas tu hojne! Skoda ze na stare kolena nemam cas tolko lietat co by som chcel. Tiez 2 deti a povinnosti od nevidim po nevidim. Zavidim tym mladsim co maju cas. Len ked je clovek mladsi tak si to tak neuvedomuje. A ze mame slovaka v TF to som netusil. :thumbsup:

Myslel som robo ze si cech - kvoli bobikovi :D Tiez casto rozmyslame o stahovani naspat, ale zena je polka, takze sa veci komplikuju. :)

Hans Uwe
Apr-03-2015, 08:29
Dajte avizo keby ste sli na Legendy, rad sa pridam.
Robo pm.

Achileus
Apr-15-2015, 17:44
Zdarec 2/JG26_Achileus a za modre to je snad jasne :)

Buffin
May-08-2015, 14:36
Čau chlapi , mám koupené kampaně od DESASTERSOFT a vždycky mi to po nějaké změně háže error a nechce pustit dál a musím hrát tu kampaň od znova používám MOD TF 4.3 (samozřejmě to mám zkopírované pod složkou MOD) ale nesetkal se někdo s podobným problémem? Bohužel to nemám čas hrát tak často takže nemůžu říct kdy k tomu došlo ... díky Buffin

Zifi
Jan-21-2016, 08:00
Čau chlapi , mám koupené kampaně od DESASTERSOFT a vždycky mi to po nějaké změně háže error a nechce pustit dál a musím hrát tu kampaň od znova používám MOD TF 4.3 (samozřejmě to mám zkopírované pod složkou MOD) ale nesetkal se někdo s podobným problémem? Bohužel to nemám čas hrát tak často takže nemůžu říct kdy k tomu došlo ... díky Buffin

přemýšlel jsem o koupi, ale asi do toho nepůjdu, když to nefunguje

dadu
Sep-21-2016, 14:00
Ahoj všem,
je mi 37, jsem z Ostravy a jsem tu nový. Nemám žádné zkušenosti s on line lítáním. Kde bych měl, kluci, začít?

hnbdgr
Sep-26-2016, 16:59
Ahoj všem,
je mi 37, jsem z Ostravy a jsem tu nový. Nemám žádné zkušenosti s on line lítáním. Kde bych měl, kluci, začít?

Ahoj. Ak si uspesne rozchodil CloD z TF modom, tak snad ATAG. alebo najprv vyskusaj iny server kde je menej ludi. Ale najlepsie do toho rovno skocit. Parkrat sa spalis ale zacat sa niekde musi. Snad sa niekdo ozve, urcite su tu ludia co su aktivny na TS. :thumbsup:

Buffin
Sep-29-2016, 06:54
přemýšlel jsem o koupi, ale asi do toho nepůjdu, když to nefunguje

Už to funguje :)

Buffin
Sep-29-2016, 06:57
Čau chlapi, už jsem to zkoušel i na fóru Svět virt.křídel , ale i tak se zeptat hraji pouze offline, důvod ČAS , nebudu vysvětlovat podrobněji hlavně kvůli času, ale co se chci zeptat, existuje nějaký soubor nebo mód který se nahraje do statické kampaně, kde by po ukončení mise byla nějaká statistika kolik jsem sestřelil letadel, (tak jak to bylo v IL-1946), ale aby se to sčítalo i za předchozí mise to je jediné co mě mrzí, že tady není. Díky Buffin

Mechian-cz
Mar-08-2017, 17:46
Zdravicko. :)

CidJc
Apr-06-2017, 10:06
Zdar, zase jsem oprášil CloD a konečně místo patche je stahování přes Steam. Upgrade je jednoduchý. Mám ale problém se zamrzáním hry. Neví někdo co s tím?

Vyřešeno, dělala to aktualizace KB2670838, tak že již nesedím na zemi, ale frčíííííííím vzduchem.

emko
Jun-08-2017, 11:13
Další zde :)

313_FlyBoy
May-07-2018, 07:56
Konečně i já! :-D

Tvrdi
May-07-2018, 08:24
Sorry to interrupt this but when I saw title topic I coudnt resist to post. Its very interesting how my language (croatian) is simmilar to polish and now I see even to czech (to some extent). Polish I cna understand alot and in czech I can undertand some words but topic title is almost entirely like in croatian (and meaning too). In croatian the title would be "Koliko nas je tu"? :-)

Ales
Mar-20-2019, 09:49
ahoj, potřebuji 1post na stažení kampaně :)

Tazman
Jul-05-2020, 13:01
Nazdar lidi, jsem úplné online "ucho" Opava 49járů.Většinou za modré( modrá je prý dobrá)

Josef
Jul-05-2020, 19:37
Nazdar lidi, jsem úplné online "ucho" Opava 49járů.Většinou za modré( modrá je prý dobrá)

Ahoj,

moc lidí od nás tu asi není. Možná teď momentálně jenom my dva.
Já tu jsem taky relativně nový. Asi tak měsíc.
Dělám překlady pro TFS.
Tak hodně štěstí.

Josef

Tazman
Jul-07-2020, 09:34
Ahoj,

moc lidí od nás tu asi není. Možná teď momentálně jenom my dva.
Já tu jsem taky relativně nový. Asi tak měsíc.
Dělám překlady pro TFS.
Tak hodně štěstí.

Josef

Nazdar Josef, i tobě přeju hodně štěstí a dobrý lov. :vulture:

Josef
Jul-07-2020, 15:40
Nazdar Josef, i tobě přeju hodně štěstí a dobrý lov. :vulture:

Ahoj,

děkuju. Akorát já teď kvůli tomu překládání nemám na létání čas.
A taky jsem pořád ještě začátečník. Ne sice úplně v létání, mám nějaké zkušenosti z Rise of flight, ale ve Šturmoviku a podobných modernějších simulátorech moc zkušeností nemám. Tady se teprve skoro všechno učím. Takže počítám, že než já někoho, spíš že bude někdo lovit mě.
Ty máš asi víc zkušeností, jak jsem pochopil.

Josef