PDA

View Full Version : AX Server (έκλεισε)



sw1ive
Sep-05-2016, 08:34
AX Server (έκλεισε)

Σχετικό link
http://theairtacticalassaultgroup.com/forum/showthread.php?t=23259

Γράψτε κάτι...

Harris_7
Sep-05-2016, 09:25
Γράψτε κάτι...

Κάτι




:D
Σοβαρά τώρα, δεν νομίζω πως είχα μπει ποτέ εκεί; Μπαίνω Dangerdogs καμιά φορά για εξάσκηση και ATAG Axis VS Allies. Θα ήθελα να δω και από τον ACG τι παίζει.

Woop
Sep-05-2016, 10:21
Στον ACG θα βρείτε κόσμο να πετάει τις Πέμπτες μετά τις 2100. Τέτοια ώρα έχουν όλες οι Μοίρες του ACG training, και μπαίνουν στον server όλοι μαζί. Πετάμε σε σχηματισμό και γίνεται χρήση του Radar οπότε μοναχικά αεροσκάφη καταρρίπτονται σχετικά γρήγορα. Αν όπως πρότεινε ο Sw1ve, μπορούμε να ορίσουμε μία μέρα συνάντησης, προτείνω αυτή να είναι Πέμπτη, αν θέλετε φυσικά να συμμετέχετε οργανωμένα στον ACG Public Server. Άλλες μέρες δεν μαζεύει κόσμο ο ACG. Υπόψην ο ACG κλείνει Κυριακές μετά τις 2100 γιατί τρέχει ο ACG Campaign Server.

:salute:

Harris_7
Sep-05-2016, 10:33
Αυτή την Πέμπτη δεν μπορώ, αλλά τις υπόλοιπες σίγουρα! Προτείνω να το κάνουμε έτσι.

BIG TIME KILLER
Sep-05-2016, 12:49
ΚΡΙΜΑ.Η παλια ομαδα περασε αμετρητεσ ωρεσ μεσ στον ΑΧ, γελασαμε τσατιστηκαμε μαθαμε μανουβρεσ ,μαθαμε ο ενασ τον αλλο μεσα εκει.Πολυ αργοτερα τουλαχιστον εγω μπηκαμε στον atag. Κριμα θα ηθελα να υπαρζει ενασ ΑΧ SERVER γιατι ηταν καλο σχολειο για πολλα πραματα.:(:(

erich
Sep-05-2016, 14:25
Κριμα που εκλεισε αν και τον τελευταιο καιρο δεν μαζευε πολυ λαο.
Η καλυτερη εξασκηση για ντογκφαιτ με πολυ υψηλο επιπεδο παικτων.

Κριμα.....

Woop
Sep-05-2016, 14:52
Εγώ αντιθέτως ποτέ δεν πέρασα καλά στον AX, και δεν θεωρώ ότι ήταν καλή εξάσκηση, τουλάχιστον για μένα ως πιλότο Hurricane. Η μισή μάχη γίνεται πριν/αμέσως μετά την επαφή με εχθρικό αεροσκάφος, κάτι που έλειπε από τον ΑΧ. Για λίγο πίου πίου όμως ήταν κομπλέ! :D