PDA

View Full Version : Καλα χριστουγεννα!!



erich
Dec-23-2016, 15:01
Σας ευχομαι τα καλυτερα,υγεια πανω απ ολα!
Και κατι πληροφοριες λενε οτι μεταφερομαστε Αφρικη στο εγγυς μελλον!
Οποιοι νομιζανε οτι θα γυρισουν σπιτια τους γελαστηκαν.
Κουραγιο!!!

ErichHartmann352
Dec-24-2016, 03:29
Ουαου...μπαινοντας στην σελις των νεων για το μπατλ οφ σταλινγκραντ...εχει το δωρο που ολοι θελαμε...τιμ φιουσιον κ η 1c συνεργασια....γιουπιιι
Κ φυσικα το αναμενομενο εμπλαστρο 5.0 ειναι για το 2017....επισημες κατινιες τωρα...χαχα
Βρειτε τα μπανιερο σας...αντιλιακο....γυαλια ηλιου.....και τον αη Χανς Γιοακιμ Μαρσειλ....να μας καθοδηγει πανω απο την μαρσα ματρουχ....η την ντερνα...η κ το τομπρουκ...
Μηπως να μαθουμε κ αραπικα να μιλαμε με τους βεδουινους ...για κανα φρεσκο αβγουλάκι..?
Οπως κ να εχει....εμεις θα γινουμε το αστερι της αφρικης....χαχα λεμε τωρα....

Γιαννη Αλητογιαννη...χθες συνομίλησαμε επι μακρωθεν με τον vfasoulis....του ειπα να εμφανιζεται στα τιμσπικια...κτλ και φυσικα πρεπει να κανουμε κοντακτ..και με τον αιαντα τελαμωνιο...που ειναι στην σαλαμινα...ajax telamonios...ετσι μπαινει στο παιγνιο..στειλε του μυνημα...καντου αιτηση φιλιας μπας κ γινουμε σμηνος..απο καρδερινες..χαχ

sw1ive
Dec-26-2016, 16:32
- Καλά Χριστούγεννα, καλή πρωτοχρονιά σε όλους με υγεία. Όλα τα άλλα έρχονται κι αν δεν έρθουν απλά θα κακοπεράσουμε...

Τόρα με αυτά που λεν οι διδύμου (Νίκο - Βασίλη) τι να πώ.... Παύση...

- Με τον ένα παίχτη μίλησα πριν από τρία χρόνια και τον βοήθησα να σετάρει κάποια κουμπιά.
Απο τότε συνεχίζουμε και παίζουμε τον ίδιο εξομοιωτή αλλά είναι εξαφανισμένος.
Δεν μπορώ να κάνω τίποτα (η σκυτάλη στα δικά του χέρια, όποτε θελήσει εμείς εδώ είμαστε

- Με τον δεύτερο παίχτη που αναφέρεις δεν τον έχω συναντήσει ποτέ on line.
(αν και υποψιάζομαι που τον έχω συναντήσει με παραπλήσιο όνομα)
οι 53αριδες ξέρουνε...

- Καθημερινά παρατηρώ ότι μέσα στο Ελληνικό forum είναι συγχρόνος 15 και 19 επισκέπτες
πού είναι όλοι αυτοί. Αφού οι μάχιμοι με καθημερινές επισκέψεις είναι πέντε.
Και τα παλικάρια που περάσανε, κοντοσταθίκανε κανα εξάμηνο και φύγανε είναι τέσσερις.

Απλά μας διαβάζουνε πολλοί, που δεν έχουν ενδιαφέρων για το Cliffs of Dover.

- Εδώ υπάρχει μια καλή παρέα που βλέπεις ωραία βιντεάκια, μαθαίνεις τακτικές, παίρνεις ιδέες οργάνωσης και αξίζει να το παρακολουθείς

- Όσοι απλά περάσανε τους έχω φίλους στο steam και βλέπω ότι παίζουνε άλλα παιχνίδια που δεν έχουνε καμιά σχέση με αεροπλάνα
κανείς δεν αποχώρισε με τσακωμό ούτε καν με λογομαχία. Όλους τους αισθάνομαι φίλους.

- Ποιος θα ξεχάσει τον τον Aeroras με τις γνώσεις σε computer. Είπε μάγκες εγώ δεν ξαναμπαίνω δεν μου αρέσει ο εξομοιωτής Cliffs of Dover.
Ποιος θα ξεχάσει τον Badjaon98 που εγώ ο ίδιος έτρεξα να του βρω μανέτα απο saitek X52
Badjano98, αυτήν την φονική μηχανή μέσα σε BF 109.
(έφυγε στο εξωτερικό και τέλος) (πολλούς χαιρετισμούς Bajano)
Ποιος θα ξεχάσει το fly4ever με όλα τα βίντεο που έχουμε τραβήξει
Ο EL Capitano δήλωσε εγώ προτιμώ DCS. Αλλά όταν εμφανίστηκε ο ManfromBenaki
και είδα ότι και οι δυο τους είναι μόνιμοι κάτοικοι Γερμανίας εγώ τους έκανα την σύσταση. Ετσι δεν είναι καπιτάνο.
ο Zapinwood πρακτικά δεν είναι καθημερινός μας επισκέπτης αφού προτιμάει spitfire.
Τον γνωρίσαμε φοιτητή στην Κέρκυρα και τώρα συνεχίζει να κάνει αραιά την εμφάνιση του από Θεσσαλονίκη.
Γεια σου και σένα Στέφανε.
Θέλεις να συνεχίσω και με άλλα ονόματα ???

- Οι ErichHartmann352 γίνονται μάχιμοι με γοργά βήματα.

- Και θα περάσουν και άλλοι, σου το υπογράφω. Ένα από αυτούς να μείνει εγώ είμαι ευχαριστιμένος.

- Πές ρε Χάρη εσύ... που είσαι το τελευταίο απόκτημα της {53rd}. Άλλη φονική μηχανή αυτός. Πρώτα σε διαβάζει και μετά σε σκοτώνει.
Δεν σε βοήθησα εσένα στην αρχή. Πήρες ότι ήθελες και τα υπόλοιπα τα έμαθες μόνος σου. Πράγματι εσύ δεν με κούρασες.
Πόσο γρήγορα φόρεσες το {53rd}, και πες τους είναι βαρύ να το φοράς. Νιώθεις οτι έχεις καμιά υποχρέωση ??? Και βέβαια όχι.

- Για πιλότους Bigtime_killer, Erich2, και sw1ive δεν λέω τίποτα. Απλά Ιδρυτικά μέλη.

- Δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει παίχτης που παίζει Cliffs of Dover, έχει μπει στο forum,
και δεν γνωρίζει το Ελληνικό forum και την ύπαρξη της της {53rd} Hellenic Squadron.
Θα πρέπει να είναι πολύ ΓΚΑΟΥ.

- Κάποτε πονούσα και προσπαθούσα, παύση, τώρα πια, εγώ είμαι εδώ και απλά περνάω καλά.
Όποιος θέλει ας έρθει να μας βρει, και εμείς θα του δώσουμε απλόχερα την βοήθειά μας σε ότι επιθυμεί.
Εσείς διδύμου το ξέρετε με το παραπάνω.

- Έτσι δεν είναι βρε μάχιμοι της {53rd} ???

Ψηλά η 53 !!!

sw1ive
Dec-26-2016, 17:19
Θα χαιρόμουν να έβλεπα ένα χρόνια πολλά από όλα αυτά τα ονόματα που προανέφερα...

BIG TIME KILLER
Dec-29-2016, 04:10
Κρυβεισ πονο και οχι αδικα.Καλα χριστουγεννα σε ολουσ.:thumbsup:

badjano
Dec-29-2016, 08:23
Φίλοι, θέλω να ζητήσω ενα συγνώμη για την πλήρη απουσία μου και να ευχηθώ το '17 να μας δώσει ό,τι επιθυμούμε -μαζί με το 5.0:)
Εγώ, λόγω αρκετών αλλαγών της καθημερινότητα μου, δεν βρίσκομαι παρά ελάχιστα στον υπολογιστή. Θέλω όμως να πιστεύω πως θα είμαι ετοιμοπόλεμος όταν μεταφερθούμε στην ζέστη και την άμμο..
Όταν έρθει η ώρα να στήσω σιγά-σιγά ξανά τον εξοπλισμό μου θα τα πούμε ελπίζω στο ΤS!

Ελπίζω να είστε όλοι καλά:salute:

fly4ever
Dec-29-2016, 12:39
...Απλά και μόνο για την περίπτωση που κάποιες ευχές που έστειλα δε φτάσανε στους παραλήπτες τους...

Χρόνια Πολλά σε όλους σας,με Υγεία και κάθε δυνατή Ευτυχία σε εσάς,τις οικογένειες και τους αγαπημένους σας!Καλή Χρονιά,πολλές,καλές και προπάντων Αφαλείς πτήσεις - virtual και πραγματικές - σε όλον τον κόσμο με ισάριθμες προσγειώσεις!

Νά'στε όλοι καλά και θα μιλήσουμε σύντομα και στη συχνότητα.

Νίκος.

Harris_7
Dec-31-2016, 15:06
Εγώ την ευχή μου θα την ξαναπώ και εδώ: Σας εύχομαι όπου βρίσκετε τον Μούσε να τον ξεσκίζετε. Είτε στο CloD, είτε στο BOS!

fly4ever
Dec-31-2016, 15:55
Είτε στο CloD, είτε στο BOS!

...Κι εκεί έφτασε η χάρη του μην του ταμτιριρί το μ....ί που τον πέταξε?Κι εγω που πίστευα πως εκεί (BOS) θά'μενα λιγάκι ήσυχος απ'την παρουσία του τώρα που το πήρα με την προσφορά!!!Τι άρρωστος άνθρωπος Χριστέ μου...A ρε μούσε...Get a life ρεεεεεεεεεε...Πεταμένε παλιομπίπ...έ πεταμένε...!!!

Καλή αλλαγή χρονιάς παιδιά...!!!

Νίκος.

Harris_7
Jan-02-2017, 10:50
...Κι εκεί έφτασε η χάρη του μην του ταμτιριρί το μ....ί που τον πέταξε?

Δεν ξέρω αν είναι αυτός - δεν τον έχω πετύχει - αλλά ο Γιάννης μου πε πως η μοίρα του είναι. Οπότε λογικά θα πετάει και εκεί, αλλά δεν μασάμε!

sw1ive
Dec-24-2017, 08:19
Καλά Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά για το 2016, συγνώμη για το 2017 εννοούσα.

sw1ive
Dec-18-2018, 19:11
Το πρωτο post έγραψε ο Παντελης 23/12/16

Αντε καλά Χριστούγεννα το 2018...

37688