PDA

View Full Version : Eνα μεγαλο ευχαριστω.......



BIG TIME KILLER
Sep-18-2017, 04:35
Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολο τομν πυρηνα τησ 53 πουμε στηριξε τοσο δυνατα στο σοβαρο προβλημα υγειασ που περασα.Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Γιαννη {swive} ston Παντελη {Erich} στον Νικο {fly4ever} που αποδειχτηκαν πραγματικοι συναγωνιστεσ οχι μονο στα πεδια των μαχων ,εικονικα και μη , αλλα συναγωνιστεσ και brothers in arms αμερικανιστη και στισ μαχεσ τησ ζωησ.
ΣΗΜΕΡΑ λοιπον και αφου βγηκαν ολα τα αποτελεσματα των εξετασεων και η παλιο αρωστια αποτελει πλεον ενα ασκημο παρελθον αφου δεν υπαρχει πουθενα αλλου πανω μου με χαρα σας αναφερω συναδελφοι συναγωνιστες τησ 53 οτι θα αρχισω να επανερχομε στα γνωστα μας πεδια των μαχων πανω απο τουσ ουρανουσ τησ Μαγχησ τησ Γαλλιας κλπ,τρεμετε λοιπον ουχτροι,,,χαχχαχχαχχα.
Και παλι απο βαθυ καρδιας σας ευχαριστω παιδια να στε παντα καλα γεροι και δυνατοι:skydive::skydive::skydive::skydive: :flying2::flying2::flying2::flying2:.

erich
Sep-18-2017, 05:51
Εδωσες την πιο σκληρη αερομαχια και βγηκες νικητης!!
Οπως στην αληθινη ζωη που πολλοι πιλοτοι μολις τελειωσε ο πολεμος δημιουρησαν αδερφικες φιλιες,ετσι και στην εικονικη πραγματικοτητα γινονται εξισου φιλιες με ανθρωπους που τους εχεις ελαχιστα δει η και καθολου ομως τους ακους πολυ συχνα!
Να εισαι ετσι για παντα γερος και ολες οι δυσκολιες να μενουν πισω..
Τι θα καναμε χωρις εσενα ρε μπαγασα...που θα πηγαιναμε!!

sw1ive
Sep-18-2017, 19:33
Μεγάλη επιτυχία η νίκη που έκανες φιλε μας Γιάννη (Bigtime_killer) στυην αερομαχία ενάντια στο σοβαρο προβλημα υγειας που περασες.

Είμαι σύγουρος οτι ο κεντρικός πυρήνας της 53rd θα σου ευχηθεί μέσα απο το forum καλή επαναφορά,
αλλά και όλα τα υπόλοιπα μέλη, εαν όχι απο το forum τότε σίγουρα μέσα από το Team Speak.

Μια 53rd τούρτα σαν την παρακάτω για να το γιορτάσουμε...

30935

που έφαγα τα ποδια μου, στην 53rd οδό πανω κάτω

30944

Ευτυχώς βρήκα ένα καφε - μπαρ να ξεκουραστώ (ξέρεις της γνωστης 53rd αλισύδας καταστημάτων)

30936

Εκεί αφού άκουσα το αγαπημένο μου τραγούδι 53rd απο του RAMONES

30937

Τελικά φεύγοντα απο το καφέ είδα να περνάει ένας 53rd σκαραβέος βαμένος όπως το ζωντανό αμάξι Herrbie τηw γνωστήw ταινίας.

30938

Κατέλιξα στο 53rd Hotel που δουλεύω

30945

να φοράω την 53rd μπλούζα της δουλειάς

30939

Τόρα είμαι στην δουλειά αλλά το μυαλό μου είναι στην 53rd Real Life Squadron που είναι και Γερμανική

30940

Και τα αρχικά της συμαίνουνε 53rd T.F.S. (Tactikal Fighter Squadron)

30941

αντε τα λέμε στην 53rd Squadron το βραδάκι στο Cliffs of Dover.
Γιάννη να προσέχεις στην απογείωση με το 555 σου να μην είναι τόσο κοντά στο 74 μου. LOL.

30942

Και πάλι Γιάννη μας (bigtime_killer) καλή σου επάνοδο στην 53rd μοίρα σου που το ολόκλιρο ονομά της είναι
Hellenic {53rd} Virtual Squadron όπως είναι στο σήμα μας.

30943

fly4ever
Sep-20-2017, 03:44
Γιαννάκη μου το ξέρεις πως αδυνατώ ακόμα να γράψω όντας μονόχειρας για λίγο ακόμα (ελπίζω) καιρό όπως κι είμαι επίσης βέβαιος πως ξέρεις ό,τι θά'θελα να πω.Χάρηκα αφάνταστα για τα ευχάριστα νέα σου!Να είσαι πάντοτε γερός και δυνατός,Πάντα νικητής στις όποιες δυσκολίες,αναποδιές και δοκιμασίες θα βρεθούμε αντιμέτωποι στη μεγάλη Πτήση που ονομάζουμε Ζωή.

Νίκος.

erich
Sep-20-2017, 07:56
Νικολα περαστικα και σε σενα απλα μπροστα στο θεμα του γιαννη αναλογου σοβαροτητος ξεχασα λιγο το δικο σου..
Να εισαι καλα και γρηγορα να γυρισεις στο διαστημοπλοιο σου και να ταξιδεψεις σε μακρινους γαλαξιες!!
Χααχαχαχαχα!!
Ελα με το διαστημοπλοιο προς μαγχη να μας ξελασπωσεις καμμια φορα!!
Τα λεμα απο κοντα

fly4ever
Sep-20-2017, 13:09
Ελα με το διαστημοπλοιο προς μαγχη να μας ξελασπωσεις καμμια φορα!!


Θα ζητήσω από τη CIG (την εταιρία που φτιαχνει το Star Citizen) στην επόμενη έκδοση του παιχνιδιού να συμπεριλάβει και τη δυνατότητα time travel ειδικά γι'αυτό το λόγο!!!
Χαχαχαχα!!!

Θα τα πούμε κι από κοντά με την πρώτη ευκαιρία παιδιά...Μέχρι τότε..fly safe!!!