PDA

View Full Version : Jak spustit v editoru vytvořenou misi?



Waasha
Mar-30-2020, 19:58
Ahoj,
vytvořil jsem si jednoduchou misi podle tutoriálu, abych mohl trénovat Starty a přistání. Jen jsem vytvořil Airfield, runway, vytvořil spawn pointy pro letadla, všechno podle tohoto videa:


https://www.youtube.com/watch?v=Y7-PMgaJMwk&list=PL4XRLs3cyWQsHe45f7Ui6YB5OFBpryYiM

Bohužel když zvolím v editoru File/Play Mission, nebo když danou misi nahraju přes Single Mission, dostanu se pouze k výběru letadla, ale tlačítko FLY vpravo dole není.

Co dělám špatně?
Existuje jednodušší způsob, jak v CloD Blitz trénovat "studené starty" a přistání?

Díky za odpovědi, ahoj!

laibachoid
Oct-10-2020, 04:14
To bych také rád věděl. Ale já si zvolím misi se vzletem vyberu letadlo a je to. Přistanu pak zpět na tom samém letišti. Tuším, že to je jižní Anglie.



Ahoj,
vytvořil jsem si jednoduchou misi podle tutoriálu, abych mohl trénovat Starty a přistání. Jen jsem vytvořil Airfield, runway, vytvořil spawn pointy pro letadla, všechno podle tohoto videa:


https://www.youtube.com/watch?v=Y7-PMgaJMwk&list=PL4XRLs3cyWQsHe45f7Ui6YB5OFBpryYiM

Bohužel když zvolím v editoru File/Play Mission, nebo když danou misi nahraju přes Single Mission, dostanu se pouze k výběru letadla, ale tlačítko FLY vpravo dole není.

Co dělám špatně?
Existuje jednodušší způsob, jak v CloD Blitz trénovat "studené starty" a přistání?

Díky za odpovědi, ahoj!

Josef
Oct-10-2020, 04:57
To bych také rád věděl. Ale já si zvolím misi se vzletem vyberu letadlo a je to. Přistanu pak zpět na tom samém letišti. Tuším, že to je jižní Anglie.

Ahoj,

je příjemné vidět tady po dlouhé době zase někoho od nás.

K té původní otázce. Ty asi myslíš misi Cross country. Tam ale začínáš už s běžícím motorem, není potřeba ho nastartovat. Stačí jenom vzlétnout.

Waasha se ale ptal na nějaký způsob jak cvičit studený start, tzn. letadlo se studeným motorem, který neběží hned po spuštění mise. Kdy je potřeba motor nejdřív spustit, zahřát atd.

Pokud vím, jediná možnost je opravdu jedině udělat si vlastní misi v mission builderu. Ale není to zase nijak složité. Zvládne to i začátečník. Dokonce i já jsem zvládl takovou misi udělat, přestože jsem ten mission builder viděl poprvé.

Přeju stejný počet startů i přistání.

Josef