Results 1 to 4 of 4

Thread: πολυ γελιο

  1. #1
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    πολυ γελιο

    Καλημερα σε ολους!!
    χθες το βραδυ ειχαμε εγω και οι δυο γιαννηδες στιγμες τρελου γελιου στονΑΧ με τρελο μπινελικι
    και τρελες ατακες.κατι σουπερναυτες το βουλωσαν και δεν εβγαλαν αχνα!
    τρωμε που τρωμε ξυλο τουλαχιστον να το ευχαριστιομαστε!!
    παιδια σας ευχαριστω,πραγματικα το γουσταρα!!
    παντελης

  2. #2
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: πολυ γελιο

    ...Καλά ρε γμτ τα καλύτερα τα χάνω που να πάρει...!!!Πού νά'μουν κι εγώ μέσα τι θα γινότανε δηλαδή...!!!!Θα ρωτήσω τον Big Time Johny να μου πει αν ήταν μεγαλύτερο από το γέλιο πού'χαμε κάνει τότε που απ'όλα τα Blenheims του παιχνιδιού εμείς βρήκαμε του Γιάννη (πετούσε ακόμα Red τότε,μάλλον έπειτ'απ'άυτό είδε κι απόειδε ο έρμος,το πήρ'απόφαση τελικά και έκτοτε πετάει μεν βομβαρδιστικά αλλά πάντα Blue team)....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑαααα θυμάσαι Johny???"Ουχτρός,ουχτρός...θα τον σκίσω τον παλιομπιπ..." και πάρτον κάτω το Γιαννάκη...ΧΑχαχχαχαχαχχαα α....!!!Ε Johny?Μεγαλύτερο απ'αυτό το γέλιο?Αντε δώσε ένα μέτρο σύκρισης να ξέρω τί ακριβώς έχασα...Πάντως ρε παιδιά σε όλες τις super φάσεις μπορεί νά'ναι ο ένας μέσα ή να λείπει ο άλλος, αλλά οι 2 Γιάννηδες πάντα βρίσκονται μαζί...δεν μπορεί...αυτό κάτι πρέπει να σημαίνει...!!!
    Χαχαχχχαααα...

    Νίκος
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  3. #3
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: πολυ γελιο

    το πολύ γέλιο βγήκε γιατι εγω(sw1ive) με γιάννη (big) ειμασταν στο Teamspeak και κάναμε τοχ χαβαλέ
    αλλά ο Παντελής (erich) που δεν ήτανε, τον έχανε. Έτσι αρχίσαμε και να τσατάρουμε(chat). Το εντομεταξυ
    προσπάθησε να μας την μπει και ο υπεροναυτούλης αλλά έφαγε μεγάλη πόρτα και σόπασε στο βοριοατλαντικό του καβούκι
    αυτό μας έδωσε μεγαλύτερη όθηση και η σηζ'ητηση παρεκτράπικε απο πλευράς ατακες,γελιου,και χαμογελαστου μπασίματος

    ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΆ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟ ΓΈΛΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΊΣΑΤΕ. ΤΙΜΉ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΏΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΆΩ ΜΑΖΊ ΣΑΣ.

  4. #4
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: πολυ γελιο

    Quote Originally Posted by sw1ive View Post
    το πολύ γέλιο βγήκε γιατι εγω(sw1ive) με γιάννη (big) ειμασταν στο Teamspeak και κάναμε τοχ χαβαλέ
    αλλά ο Παντελής (erich) που δεν ήτανε, τον έχανε. Έτσι αρχίσαμε και να τσατάρουμε(chat). Το εντομεταξυ
    προσπάθησε να μας την μπει και ο υπεροναυτούλης αλλά έφαγε μεγάλη πόρτα και σόπασε στο βοριοατλαντικό του καβούκι
    αυτό μας έδωσε μεγαλύτερη όθηση και η σηζ'ητηση παρεκτράπικε απο πλευράς ατακες,γελιου,και χαμογελαστου μπασίματος

    ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΆ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΤΟ ΓΈΛΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΊΣΑΤΕ. ΤΙΜΉ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΏΡΙΣΑ ΚΑΙ ΠΕΤΆΩ ΜΑΖΊ ΣΑΣ.
    Αχ ρε εποχές !!!

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •