Results 1 to 8 of 8

Thread: χρονια πολλα νικολα

  1. #1
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    χρονια πολλα νικολα

    Νικολα χρονια σου πολλα αδερφε μου.....σου ευχομαι
    υγεια πανω απο ολα,και να εισαι παντα αυτο το ευδιαθετο παιδι
    που ξερουμε.επισης σου ευχομαι να γινεις ασσος στις καταριψεις αν και
    ειμαι σιγουρος για αυτο!!
    παιδια σορρυ που χαθηκα αλλα τα απογευματα τρεχω με family υποχρεωσεις.

  2. #2
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: χρονια πολλα νικολα

    Εχουμε δυο Νικους, εγώ τους ευχηθικα τηλεφωνικά.

    αντε ρε χρονια σας πολλα και...

    πολλες τρυπες στους οχθρουσ σας και πανω σασ καμια.

    στους cliffs of dover οχθρους βεβαιως βεβαιως...

  3. #3
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: χρονια πολλα νικολα

    ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΕΤΑΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΒΟΛΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ( ΤΟ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΤΑ ΤΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΝΑ ΣΗΚΩΣΕ) ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΝΟΜΙΖΩ

  4. #4
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: χρονια πολλα νικολα

    ...Σας ευχαριστώ παιδιά για τις πραγματικά υπέροχες ευχές σας και τα καλά σας λόγια επίσης!!!Νά'σαστε πάντα όλοι σας καλά,γεροί χαρούμενοι κι ευτυχισμένοι!!!Κι οι τόσο όμορφες ευχές σας να ισχύουν και για σας στο 1000πλάσιο!!!Χρόνια Πολλά και καλά και στον συνονόματο εδώ που ακόμα δεν είχα την τύχη να γνωρίσω από "κοντά",δεν έχει σημασία...!

    Θα τα πούμε κι αργότερα απ'τη συχνότητα ελπίζω...
    Και πάλι σας ευχαριστώ όλους σας πάρα πολύ!

    Νίκος
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  5. #5
    Novice Pilot El_Capitano's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: χρονια πολλα νικολα

    χρόνια πολλά και από εμένα αν και λίγο αργά !
    γεροί να είστε και δυνατοί.
    έυχομαι όλου σας να σας δω και στο dcs !!!

    :-p:-p:-p

  6. #6
    Student Pilot badjano's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Piraeus,Greece
    Posts
    25
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    23.27 MB

    Re: χρονια πολλα νικολα

    Και από μένα χρόνια πολλά και ας καθυστέρησα κι εγώ!

  7. #7
    Novice Pilot ErichHartmann352's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    31
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: χρονια πολλα νικολα

    Όποιος ανθρωπας...συμπαίχτης και λουφτβαφόσκυλο μου ευχήθηκε...τον ευχαριστώ και θα εισηγηθώ στον "σιδερένιο" Ηermann Goering.. να διατάξει την κατασκευή εύσημου-μεταλιου...δια τους έχοντας την καλλοσυνη να εύχονται σε εορτάζοντες ιπταμένους........
    Στο ρεφλεκτιον βιζιονερ τους..να εχουν παντοτε ουρές απο Τόμμυδες, και όλοι οι πολεμικοί ανταποκριτές να τους πέρνουν συνέντευξη και να δημοσίευται στο Λουφτβαφε Ιλουστριετε..η στο Σιγναλ...αν προτιμάτε
    Σε όσους δεν μας ευχήθηκαν..να γίνουν οι 'άτρακτοι τους σκουληκόβρωτες απο τις σφαίρες του οχθρού..και ο επικήδειος τους να αναφέρετε με ψιλά γράμματα μόνο στην Βελόνα και Κλωστη, ομοιως και στο Κοσμοπόλιταν σελις..τρέχα γύρευε
    Ανταποδίδω και στον συνονόματο Νικο τας ευχας μου για πολλά Ηorrido στους αιθέρες....και Luftsiegs...!!
    Υγεία και εργασία με απολάβες για όλους σας..διότι οι καιροι που βιούμε είναι τραγικοί και δύσκολοι...

    Οσον αφορά την απουσία μας απο το παιγνιο είναι προσωρινή...περιμένουμε πλακέτα ωστε να ξαναφτιάχτει το λοτζιτεκ....λόγω φθοράς του απο δολιοφθορείς παρτιζανων....!!

  8. #8
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: χρονια πολλα νικολα

    ...Χρόνια μας πολλά Νικόλα και πάντα με πολλές καλές κι επιτυχείς πτήσεις/αποστολές.Οι Ιπτάμενοι το συνοψίζουμε αυτό στο γνωστό τοις πάσι "Καλές Προσγειώσεις",είτε είναι real είτε virtual μιά καλή προσγείωση είναι πάντα μιά καλή προσγείωση με ό,τι αυτό συνεπάγεται,ειδικά σε πολεμικές αποστολές έστω και virtual.Δεν έχουμε ακόμα γνωριστεί εδώ και βλέποντας τον τρόπο που τα λες μου δημιουργείται η εντύπωση ότι θα κάνουμε πολύ καλή παρέα με εγγυημένες στιγμές απαράμιλλου γέλιου όπως και με τα άλλα παιδιά εδώ.Γιατί όπως πολύ σωστά το έθεσες και είπες "διότι οι καιροι που βιούμε είναι τραγικοί και δύσκολοι...", δεν μας μείναν και πολλά για να περνάμε καλά...!!!
    Ολα να πάνε όσο πιο καλά χωράει ο τόπος (και λίγο περισσότερο δε θά'βλαπτε,αλλά λέμε τώρα...) και σύντομα να ξεπεραστούν τα hardwerικής μορφής προβλήματα που σας πολιορκούν για να μπορέσουμε να γνωριστούμε κι από κοντύτερα στους virtual ουρανούς εδώ δίπλα.
    Βροντοφωνάζοντας "Ουχτροί μαζευτείτε,τρεχάτε να κρυφτείτε...γιατί ερχόμαστε!!!Δεν είν'απειλή...απλά προειδοποίηση!!!" σας αφήνω μέχρι την επόμενή μας συνεύρεση.

    Νίκος
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •