Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 52 of 52

Thread: Wspólne Latanie

  1. #31
    Student Pilot
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    15
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    120.23 MB

    Re: Wspólne Latanie

    latają, latają - ale fakt, że zazwyczaj po czerwonej stronie

  2. #32
    Student Pilot
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    17
    Post Thanks / Like
    Blog Entries
    1
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Quote Originally Posted by b0czek View Post
    No jak nikt jak ja
    Ale w zasadzie tylko w piątki wieczorem i zazwyczaj siedzę na kanale ogólnym. Ostatnio zażywam Ju88.
    Witam .Ja siedze zawsze na polskim kanale. Smigam na Ju87 lub Bf109 ,a wiec do uslyszenia i zapraszam wszystkich na drugą stronę kanalu La Manche !!!!!!!

  3. #33
    Student Pilot
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    34.48 MB

    Re: Wspólne Latanie

    http://www.polishairforce.pl/pftlotnicy.html

    Name Sorties Air Kills Air Ratio Land Kills Land Ratio Air Abandons Landings Deaths
    PFT_Jerry_pl 367 106 0.29 32 0.09 248 26 96
    PFT_Sum 167 71 0.43 10 0.06 111 33 55
    PFT_Pomidor 24 11 0.46 3 0.13 20 2 10
    PFT_mici69_(308) 13 4 0.31 0 0.00 11 0 8
    PFT_Marek_pl 8 0 0.00 0 0.00 2 2 3
    PFT_Orph3us 2 2 1.00 0 0.00 2 0 1

  4. #34
    Supporting Member gottie's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Poland
    Posts
    7
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    250.20 MB

    Re: Wspólne Latanie

    Latam w czerwonych. Na TS wbijam ale chyba nie tego angielskiego się uczyłem bo ze zrozumieniem różnie. Jestem pełen podziwu dla ludzi jak latają i walczą, ja rozwalam silnik podczas manewrów raz za razem.

    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  5. #35
    Supporting Member
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Lublin, Poland
    Posts
    122
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    528.14 MB

    Re: Wspólne Latanie

    Quote Originally Posted by gottie View Post
    Latam w czerwonych. Na TS wbijam ale chyba nie tego angielskiego się uczyłem bo ze zrozumieniem różnie. Jestem pełen podziwu dla ludzi jak latają i walczą, ja rozwalam silnik podczas manewrów raz za razem.

    Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
    To przejdź na niebieskich - niemiecki-angielski jest łatwiejszy
    Chociaż problem jest taki, że u niebieskich zazwyczaj pusto.

  6. #36
    Student Pilot
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    3
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Na ts ATAG jest kanał PFT tam kogoś złapiesz.Latają po czerwonej.

  7. #37
    Student Pilot Mamen's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Gdansk / Poland
    Posts
    13
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Witam,

    generalnie chętnie się podłącze jak złapie kogoś z naszych. Słabo latam, mam problem z dobrym strzelaniem ale trenuje na botach jak tylko znajdę chwilę. Mogę latać na Bf109 i na spitfire'ach. Chociaż spit z racji słabego "cela" wygodniejszy (te spadanie i uciekanie w bfie słabiutko mi wychodzi). Ale klimacik luftwaffe też mi odpowiada . Pykam poza tym w dcsa na fw-190 i K4 ale z gorszym skutkiem bo po prostu nie widzę nic w tej grze. No lecę, bije się z mustangiem i pach no nie ma gościa wodzę wzrokiem...nic... ten model enlargment gówno daje. No ale Clod bardzo fajnie, cienko narazie idzie ale z postępem.

  8. #38
    Student Pilot
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    19
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Trzeba latać w h... Mało nas widzę na ATAG-u. Póki co ranking sortie:

    Dadi - 211
    StG77_Ripgrunwald - 125
    PFT_Sum - 96
    Tomek_71 - 72
    Pointer - 48

    Pozdrawiam stałą szajkę i trzymam kciuki za wasze sukcesy. Jednak poza tymi co wymieniłem potrzeba nas zdecydowanie więcej w powietrzu. Stała aktywność zdobywanie doświadczenia i ogranie przede wszystkim to wszystko czego trzeba. Wspólne latanie wtedy będzie tylko kwestią czasu.

  9. #39
    Novice Pilot
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Poland
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Ja niedługo powrócę do latania, bo musiałem postawić system od nowa. Ale najpierw poczekam na 1 batcha na steamie, żeby nie ściągać wszystkiego od nowa, bo to czasochłonne...

  10. #40
    Student Pilot
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    19
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Ja już zainstalowałem nowego patcha przedwczoraj. Trzeba ustawić pobieranie bety na steamie.

  11. #41
    Novice Pilot
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Poland
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Właśnie spojrzałem i już chłopaki wypuścili Więcej info tu:

    http://theairtacticalassaultgroup.co...ad.php?t=24728

  12. #42
    Student Pilot
    Join Date
    May 2017
    Location
    Poland
    Posts
    2
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    4.85 MB

    Re: Wspólne Latanie

    jako nowy na wstępie się przywitam, więc witam kolegów i koleżanki( jeśli jakoweś są tutaj ) lotników
    właściwie to zabrakło mi tematu by się powitać, forum przejrzałem z grubsza, anglojęzycznych poradników obsługi zebrałem już wcześniej trochę
    miło by było na początek z kimś po prostu pogadać, bo z moim lataniem średnio ( choć pewnie bardziej ze sprzętem ale próbuję )i trochę więcej teorii przełożyć na praktykę czy też poznać nową którą mogłem pominąć. przyznam że TS nie ogarniam, jest zbyt rozbudowany dla mnie, albo ja już za stary dla niego

  13. #43
    Novice Pilot
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Poland
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Quote Originally Posted by drunken_sailor View Post
    jako nowy na wstępie się przywitam, więc witam kolegów i koleżanki( jeśli jakoweś są tutaj ) lotników
    właściwie to zabrakło mi tematu by się powitać, forum przejrzałem z grubsza, anglojęzycznych poradników obsługi zebrałem już wcześniej trochę
    miło by było na początek z kimś po prostu pogadać, bo z moim lataniem średnio ( choć pewnie bardziej ze sprzętem ale próbuję )i trochę więcej teorii przełożyć na praktykę czy też poznać nową którą mogłem pominąć. przyznam że TS nie ogarniam, jest zbyt rozbudowany dla mnie, albo ja już za stary dla niego
    Witamy

    Ja przez jakiś czas jeszcze latać nie będę, ze względu na brak czasu, ale jak znowu poczuję głód latania, to chętnie pomogę. Mam niecałe 400 h na koncie, głównie na Spitfire Ia 100 oct i ten model polecam na początek. W razie pytań pisz na priv. w sprawie ustawień + doboru amunicji.
    Nie jestem asem, ale już coś tam wiem.

    Pozdrawiam

  14. #44
    Student Pilot
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    410.5 KB

    Re: Wspólne Latanie

    Witam wszystkich serdecznie

    Jestem nową osoba w środowisku ATAG znajdzie się ktoś do wspólnego latania/nauki/treningu ?

    Pozdrawiam

  15. #45
    Student Pilot
    Join Date
    May 2017
    Location
    Poland
    Posts
    2
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    4.85 MB

    Re: Wspólne Latanie

    witam ponownie kolegów i koleżanki

    tak sie jakos poskładało że w końcu wymieniłem sprzęt ( wciaż zostało jeszcze wymienić kontrolery ) ale w miedzy czasie zanim wymieniłem, z powodu ubolewania nad lataniem przesiadłem sie z cloda na bosa i tak jakoś tam teraz próbuje swoich sił

  16. #46
    Student Pilot Pomidor's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Warszawa, Polska.
    Posts
    8
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Czołem piloci!!

    Dawno tu nie zaglądałem, cieszę się że jest w końcu polskie forum.


    Pozdrawiam;
    PFT_Pomidor.
    Last edited by Pomidor; Jun-01-2019 at 08:29.

  17. #47
    Student Pilot
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    2
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    12.19 MB

    Re: Wspólne Latanie

    Witam,
    Jestem nowy, choć starszy wiekiem.
    Chciałbym się dołączyć, ale nie wiem dokładnie, jak mam to zrobić (te wszystkie serwery, stamy, itp) Muszę mieć to wytłumaczone w prostym żołnierskim języku.
    Latam sobie w domu Hurricanem i już trochę znudziło mnie to samotne latanie. W zasadzie cały czas poznaję maszynę (rzadko kiedy wpadam już w płaski korkociąg). Ze startem nie ma problemów, z lądowaniem (bez presji) też większych problemów nie mam. Czasem uda się posłać do diabła jakiegoś wirtualnego Szkopa z jego maszyną.
    Byłbym wdzięczny za wskazówki.

    Sgt. Robik

  18. #48
    Novice Pilot
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Poland
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Cześć!

    Nie chcę Cię martwić, ale ta gra ma czasy świetności za sobą. Jeszcze 2-3 lata temu serwery były pełne, a teraz świecą pustkami.

    Ostatni raz grałem z 2 lata temu, ale po tym, jak mi padł dysk, nie chciało mi się instalować i ustawiać wszystkiego na nowo.

    Co do dołączania się do serwera, np. ATAG-u, to sprawa jest prosta. Wybierasz serwer, a następnie klikasz flagę UK lub Niemiec i wybierasz na mapie określone lotnisko. Tu masz dobry poradnik, niewiele się pewnie zmieniło:

    https://www.youtube.com/watch?v=4CpdfaJkV3U

    Może jeszcze kiedyś powrócę do latania, bo muszę przyznać, że takich emocji nie dawała mi żadna inna gra

    Powodzenia!

  19. #49
    Student Pilot
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    2
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    12.19 MB

    Re: Wspólne Latanie

    Chodzi o to, że kupiłem w sklepie il2sturmovik.com wersję IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover BLITZ. W panelu użytkownika mam klucz aktywacyjny.

    Myślałem, że będę mógł sobie pobrać grę, wkleić klucz i grać. Tak było dawnymi czasy, ale widocznie wypadłem z obiegu gier i nie za bardzo sobie teraz radzę.

    Możesz mi wytłumaczyć co po kolei muszę zrobić, aby zagrać w trybie multpleyer na serwerze?
    Skąd pobrać najnowszą wersję gry razem z tymi ostatnimi łatkami?
    Czy najlepiej zarejestrować się na Steam i pobierać jakieś dodatkowe oprogramowanie?
    Jeżeli tak to jakie?
    Czy muszę jakoś specjalnie skonfigurować sobie komputer?
    Jak się za to zabrać po kolei?
    Byłbym wdzięczy za wszelką pomoc.
    Chodzi mi o aktualne informacje, bo wątek ma już parę lat i wiele się zmieniło.

  20. #50
    Novice Pilot
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Poland
    Posts
    99
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Cześć,

    a czy masz konto na Steamie? Jeśli nie, to musisz je sobie założyć. Później pobrać grę (w zakładce Gry), wpisując klucz.
    Jeśli dobrze pamiętam, to pobierasz już zaktualizowaną wersję hurtem (kiedyś trzeba było ściągać osobne aktualizacje w odpowiedniej kolejności).


    Tu masz podane wymagania PC:
    https://store.steampowered.com/app/7...Blitz_Edition/

    Gra jest stara, więc większość komputerów powinna sobie poradzić. Ja już niestety w to nie gram, ale pisz w razie problemów, może pomogę.

    Podsumowując, zainstaluj Steama i stamtąd zainstaluj grę (nie kupuj, tylko wpisz kod).

    Pzdr

  21. #51
    Student Pilot Orph3us1's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Polnad, Zgierz
    Posts
    15
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Wspólne Latanie

    Panie i Panowie,

    Jako, iż Team Fusion wydało bardzo udane DLC Tobruk, po wielu latach kilku Polaków powróciło do latania w Cloda.

    Gdyby ktoś chciał z nami polatać na TS ATAGA jest kanał PFT lub nasz discord https://discord.gg/8Gv3Bfe . Również znaleść nas można na discordzie Dywizjonu 303 https://discord.gg/BN4krbcXEx (tutaj głównie zbiera się Polska scena symulatorów lotniczych).
    Last edited by Orph3us1; Nov-14-2020 at 06:06.

  22. #52
    Novice Pilot
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    45
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    118.80 MB

    Re: Wspólne Latanie

    Cześć

    Jakby ktoś chciał polatać wspólnie to zapraszam na nasz kanał na dc
    https://discord.gg/YCxm8Zje

    My PC spec.: i5 6400 @ 2.7 GHz, GTX 1080 8GB, 16GB RAM, Dell 2007FP (20.1") 4:3, Sidewinder 2 FF joystick, Win 10

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •