Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 36

Thread: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

  1. #1
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    κΑΙ ΕΠΕΙΔΗ αγαπημενε μου φιλε swive moy ta eixes zalisei olo το καλοκαιρι παρε να χεισ για τον οκτωβριο.....χαχαχχαχαχαχαχ χα




    Name Sorties Air Kills Air Ratio Land Kills Land Ratio Air Abandons Landings Deaths
    Name Sorties Air Kills Air Ratio Land Kills Land Ratio Air Abandons Landings Deaths
    {53rd} Harris_07 96 30 0.31 0 0.00 53 18 21
    {53rd} sw1ive 188 52 0.28 4 0.02 89 33 55
    {53rd}_erich2 189 73 0.39 0 0.00 101 40 54
    {53rd}big time_ killer 206 88 0.43 4 0.02 137 32 71

    © Copyright, 2016. The Air Tactical Assault Group.
    About Roster .



    ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
    Last edited by BIG TIME KILLER; Nov-01-2016 at 05:44.

  2. #2
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    ...Μπράβο Γιαννάκη...!!!!!!

    Εύγε,έχεις ανέβει όχι μία αλλά πολλές βαθμίδες...Μόλις τσεκάρισα,ρε μπαγάσα?Τέλος μήνα και στην αρχή της 2ης σελίδας στο Air ratio? ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗς 1ης ΣΤΑ KILLS??????
    Μου φαίνεται θα πρέπει να το σκεφτώ πολύύύύ σοβαρότατα για την αλλαγή στρατοπέδου που σχεδίαζα (λόγω Spit με κανόνια) όταν μετατεθούν οι μονάδες στο νέο μέτωπο στη Βόρεια Αφρική...!!!
    Εκτός κι αν καταφέρω να σε πείσω μαζί με οποιονδήποτε άλλο ενδιαφερόμενο να λιποτακτήσει κατά RAF μεριά...!!!

    Νικός
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  3. #3
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by fly4ever View Post
    ...Μπράβο Γιαννάκη...!!!!!!

    Εύγε,έχεις ανέβει όχι μία αλλά πολλές βαθμίδες...Μόλις τσεκάρισα,ρε μπαγάσα?Τέλος μήνα και στην αρχή της 2ης σελίδας στο Air ratio? ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗς 1ης ΣΤΑ KILLS??????
    Μου φαίνεται θα πρέπει να το σκεφτώ πολύύύύ σοβαρότατα για την αλλαγή στρατοπέδου που σχεδίαζα (λόγω Spit με κανόνια) όταν μετατεθούν οι μονάδες στο νέο μέτωπο στη Βόρεια Αφρική...!!!
    Εκτός κι αν καταφέρω να σε πείσω μαζί με οποιονδήποτε άλλο ενδιαφερόμενο να λιποτακτήσει κατά RAF μεριά...!!!

    Νικός



    NAIN NAIN NAIN MONO LYTWAFE GIABOL CAMARAD???????XAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAX kai μαλλον τα βφ θαχουν 30μμ αντι για 20μμ που εχουν σημερα οποτε ξανασκεψου τι εχει να γινει με τα 30 αχαχχαχχα

  4. #4
    Novice Pilot Harris_7's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    47
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    178.24 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by BIG TIME KILLER View Post
    NAIN NAIN NAIN MONO LYTWAFE GIABOL CAMARAD???????XAXAXXAXAXAXAXAXXAXAXAXAX kai μαλλον τα βφ θαχουν 30μμ αντι για 20μμ που εχουν σημερα οποτε ξανασκεψου τι εχει να γινει με τα 30 αχαχχαχχα
    Τα νέα Bf θα είναι τα F2 και F4. To F2 έχει ένα κανόνι 15mm στο ρύγχος, αλλά με 200 σφαίρες. Το F4 έχει ένα κανόνι 20mm στο ρύγχος με επίσης 200 σφαίρες, αλλά μπορείς να βάλεις και άλλα δύο κανόνια 15mm στα πτερά με 250 σφαίρες συνολικά. Τo κανόνι 30mm μπήκε πρώτη φορά στο K4.

  5. #5
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Ήτανε λάθος να ανοίξεις ένα post σαν και αυτό, αλλά σε συγχωρώ αφού θα σου γυρίσει μπούμερανγκ (επιθετικά) επάνω σου.

    Να σου θυμίσω τα 108 kill που έκανα τον προηγούμενο μήνα, και την φράση σου ότι δεν έχεις κάνει τόσα kill σε ένα μήνα.
    Παλικάρι... δεν φτάνεις τα kill μου, σε ένα μήνα, ούτε αν προσθέσεις τα δικά σου kill με τα kill του Νίκου... LOL LOL LOL LOL LOL

    Σε προσκαλώ σε μια μάχη μεταξύ μας, αλλά να με ενημερώσεις σε τι διαγωνιζόμαστε. Γιατί όταν κάνω περισσότερα kill από εσένα,
    εσύ μιλάς για kill / Ration και όταν έχω καλύτερο Kill / Ration από εσένα, εσύ μου μιλάς για kills.

    Ερώτηση σε όλους.
    Ποιος είναι καλύτερος Fighter ???
    Αυτός που έχει κάνει 108 kill σε 400 αποστολές ;;; (ένα kill κάθε τέσσερις αποστολές)
    Ή αυτός που έχει κάνει 50 kill σε 50 αποστολές ;;; (ένα kill σε κάθε αποστολή)

    Νικόλα όταν βλέπεις τα στατιστικά στους πιλότους (Cliffs of Dover) παγκοσμίως μην κλικάρεις τα kill γιατί εκεί βλέπεις ποιος είχε χρόνο
    για να προλάβει να κάνει πολλές αποστολές και 450 kills
    Καλύτερα να κλικάρεις το kill / Ration, και εκεί θα δεις μια άλλη κλάση πιλότων που δεν είχανε πολύ χρόνο για πολλές αποστολές,
    αλλά έχουνε 25 kill σε 12 αποστολές με kill / Ration 2.25 (ναι έχει γίνει)

    Αχ ρε μπαγάσα Big... έχεις χάρη που σ' αγαπάω και αυτόν το μήνα θα πετάω wingman σου με BF-110
    Θα πέσει πολύς βομβαρδισμός αυτόν τον μήνα, και τα kill μου θα είναι κάτω από 15 για όλο τον μήνα

  6. #6
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Link 1 (10 πρωτοι πιλότοι παγκοσμίως σε kill για τον μήνα Οκτώβριο)
    http://i1312.photobucket.com/albums/...ps4lailsml.jpg



    Link 2 (Οι 10 πρωτοι πιλότοι σε Kill / Ration για τον μήνα Οκτώβριο)
    http://i1312.photobucket.com/albums/...ps3djxrbgw.jpg


    Ο ένας, με σύνολο 261 kills συνολικά, κάθε φορά που προσγειωνότανε είχε κάνει 1.40 kills
    ο άλλος, με σύνολο 64 kills συνολικά, κάθε φορά που προσγειωνοτανε είχε κάνει 3.64 kills


    Κάποιον απο τους δύο τον έχω σε περισώτερα απο δεκα βίντεο να τον κάνω σουροτίρι είτε με την βοήθεια της {53rd} είτε σε μάχη ένας προ ένα. Εσύ ποιος λες να είναι ;;;



    Big διάλεξε επιτέλους σε τι κοντραριζόμαστε, και ενημέρωσε με... για να ξέρω πότε και τι να προσέχω...
    Last edited by sw1ive; Nov-01-2016 at 18:53.

  7. #7
    Novice Pilot Harris_7's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    47
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    178.24 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Ά ρε Μoose!

  8. #8
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Me λενε ριζο και οπωσ θελω τα γυριζω χαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ χχααααααααααααααααααααααα αααααααααααααααχχχχχχαααα ααααααααααααααααα οπου καθεται η μπιλια μεγαλεχαχχαχαχαχαχαχαχ
    Last edited by BIG TIME KILLER; Nov-02-2016 at 03:36. Reason: LAUOS

  9. #9
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by Harris_7 View Post
    Τα νέα Bf θα είναι τα F2 και F4. To F2 έχει ένα κανόνι 15mm στο ρύγχος, αλλά με 200 σφαίρες. Το F4 έχει ένα κανόνι 20mm στο ρύγχος με επίσης 200 σφαίρες, αλλά μπορείς να βάλεις και άλλα δύο κανόνια 15mm στα πτερά με 250 σφαίρες συνολικά. Τo κανόνι 30mm μπήκε πρώτη φορά στο K4.







    ama einai etsi μονο η προοπτικη +2 απο 15 μμ μου φαινεται ελκυστικη και παλι δεν ειναι καλα .Θα φαμε μεγαλη.........μπανανα χαχχαχαχχαχα

  10. #10
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    οσο αφορα τα κιλσ μια παρατηρηση......ολοι αυτοι παιζουν ενώ είναι συνεχως στο γενικο καναλι του ts ALLIED οπου είναι συνεχως
    πολλοι παιχτες με συνεπεια παντα να εχουν υποστηριξη και να είναι ολοι μαζι, ενώ εμεις πολλες φορες ειμαστε μονοι ...αντε δυο τρεις το πολύ.
    ενταξει σιγουρα είναι καλοι παιχτες δεν αμφιβαλλω αλλα και εμεις δεν υστερούμε και πολύ,ειδικα τον τελευταιο καιρο βλεπω τεραστια αλματα προοδου
    στην ομαδα οσο αφορα τακτικες ,ομαδικη δουλεια, formation συγκριτικα με παλιοτερα .Ειδικα σε μια από τις τελευταιες αποστολες οπου πετουσαμε εγω ,χαρις και οι δυο γιαννηδες
    με κανονικη απογειωση (θεσεις στην αρχη του διαδρομου κανονικα) ,σχηματισμο στον αερα αψογο,ωραιες εντολες κλπ... επιασα τον εαυτο μου να είμαι σε μια νευρικοτητα για να μην τα σκατωσω και τα χαλασω
    όλα.Αυτο δειχνει υψηλο επιπεδο και όχι απεραντο χαβαλέ..!

    γιατι εκτος από τα κακα πρεπει να τονιζουμε και τα καλα
    για μενα πιο επιτυχημένος είναι αυτος που γυριζει στη βαση του ΖΩΝΤΑΝΟΣ και χωρις κανενα κιλ και πινει τη μπυριτσα του το βραδυ στο μπαρ της μοιρας με τον BIG

  11. Likes BIG TIME KILLER, sw1ive, fly4ever liked this post
  12. #11
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by erich View Post
    οσο αφορα τα κιλσ μια παρατηρηση......ολοι αυτοι παιζουν ενώ είναι συνεχως στο γενικο καναλι του ts ALLIED οπου είναι συνεχως
    πολλοι παιχτες με συνεπεια παντα να εχουν υποστηριξη και να είναι ολοι μαζι, ενώ εμεις πολλες φορες ειμαστε μονοι ...αντε δυο τρεις το πολύ.
    ενταξει σιγουρα είναι καλοι παιχτες δεν αμφιβαλλω αλλα και εμεις δεν υστερούμε και πολύ,ειδικα τον τελευταιο καιρο βλεπω τεραστια αλματα προοδου
    στην ομαδα οσο αφορα τακτικες ,ομαδικη δουλεια, formation συγκριτικα με παλιοτερα .Ειδικα σε μια από τις τελευταιες αποστολες οπου πετουσαμε εγω ,χαρις και οι δυο γιαννηδες
    με κανονικη απογειωση (θεσεις στην αρχη του διαδρομου κανονικα) ,σχηματισμο στον αερα αψογο,ωραιες εντολες κλπ... επιασα τον εαυτο μου να είμαι σε μια νευρικοτητα για να μην τα σκατωσω και τα χαλασω
    όλα.Αυτο δειχνει υψηλο επιπεδο και όχι απεραντο χαβαλέ..!

    γιατι εκτος από τα κακα πρεπει να τονιζουμε και τα καλα
    για μενα πιο επιτυχημένος είναι αυτος που γυριζει στη βαση του ΖΩΝΤΑΝΟΣ και χωρις κανενα κιλ και πινει τη μπυριτσα του το βραδυ στο μπαρ της μοιρας με τον BIG





    Ωραιεσ παρατηρησεις ειδικα η τελευταια κορυφαια χιχιχιχι

  13. Likes fly4ever liked this post
  14. #12
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Λήξη μηνός λέει η επικεφαλίδα, και εδώ δίνω ένα μπράβο στον Χάρη που τερμάτισε πρώτος αυτό τον μήνα.
    KMPlayer 2016-11-29 22-02-15-37.jpg

    Ένα μπράβο και σε μένα που μέσα σε ένα μήνα έκανα μόνο 8 kills χωρίς να έχω πατήσει καμιά φορά την σκανδάλη. Τα 8 kills είναι του gunner μου.

  15. Likes erich, fly4ever, Harris_7 liked this post
  16. #13
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Big προλαβαινεις,μια μερα εμεινε!!
    Συγχαρητηρια και απο μενα φυσικα!

  17. Likes fly4ever, sw1ive liked this post
  18. #14
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    ...Δε θα μπορούσα παρά να συγχαρώ κι εγώ με τη σειρά μου τις επιτυχίες σας που - όσο κι αν πιστεύετε το αντίθετο - παρακολουθώ συχνά στους πίνακες εδώ.

    Ωστόσο έχω μιά απορία και είναι η εξής:Γιατί όσες φορές κοιτάζω εδώ στους servers ή στο TS3 δεν υπάρχει κανείς μέχρι τις 8-9 τις περισσότερες φορές?Πότε επιτέλους μαζεύεστε?Νωρίτερα απ'τις 3-4?Αργότερα απ'τις 8-9?Και μέχρι τί ώρα?Γιατί δεν είναι λίγες οι φορές που αφού επιστρέψω σπίτι,φάω, την πέσω κ.λ.π. ρίχνω και πάλι μιά ματιά (μέσω κινητού) κάπου γύρω στις 10μιση-11 το βράδυ αλλά δεν βλέπω κανένα πουθενά, άσχετα που γίνεται ο κακός χαμός από κόσμο στους servers,καμμιά φορά και 40-50 άτομα.Το θέμα είναι ότι επειδή δεν ξέρω τι ώρα θα καταφέρω να μπω και πότε θα μου τη βαρέσει αργά τα μεσημέρια-νωρίς/αργά τ'απογεύματα-νωρίς τα βράδυα,ρίχνω ματιές μπας και δω κανένα κι αν δε δω τ'αφήνω γι'αργότερα μετά από κάνα 2ωρο όπου και πάλι δε βρίσκω κανένα και πάει λέγοντας.

    Και για όσους αναρωτιούνται (και ξέρω πως δεν είναι λίγοι...!) τι κάνω στα ενδιάμεσα και μένω τόσο απασχολημένος που δε μου μένει χρόνος (ή απλά είμαι πτώμα απ'την κούραση) ανεβάζω 2-3 φωτό εδώ με τις σχετικές τους εξηγήσεις από κάτω:

    2016-11-22_18-25-31-463.jpg
    ...πετάω (τι άλλο θα μπορούσα να κάνω...!!!) το Piper μου,το πραγματικό αερ/φος εννοώ (όσοι έχουνε δει φωτό ξέρουνε πως είναι το ίδιο ακριβώς) το οποίο έχω "κατασκευάσει" και μεταφέρει για το FSX (ή αλλιώς για όσους δε γνωρίζουν Flight Simulator X ) σε αληθινές (real time) συνθήκες καιρού,κυκλοφορίας,επικοιν ωνίας με τους κατά τόπους ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας και το σημαντικότερο πάνω από πραγματικό scenery ή χάρτες όπως το λέμε εδώ.Η συγκεκριμένη φωτό τραβήχτηκε καμμιά 25αριά NM βόρεια-βορειοδυτικά του Στρασβούργου στη Γαλλία.

    ...Κι επειδή το Piper όσο καλό,γρήγορο και ικανό κι αν είναι δεν μπορεί σε λογικούς χρόνους να φτάσει ώς εκεί,οι επόμενες φωτό είναι τραβηγμένες με αυτό που χρησιμοποιώ για να φτάσω ως εκεί:

    2016-11-24_13-8-59-255.jpg
    ...τι άλλο από ένα Α320 (Airbus 320-214)...!!!Της Airberlin το συγκεκριμένο που εδώ με πηγαίνει/το πηγαίνω από LGTS (Θεσσαλονίκη) για EDDS (Στουτγάρδη).Οι καιρικές συνθήκες καθώς επίσης κι όλα τα υπόλοιπα που ανέφερα πιο πριν ισχύουνε το ίδιο.

    2016-11-28_20-44-37-806.jpg
    ...Η θέα από το παράθυρο καθ'οδόν για Στουτγάρδη λίγο μετά που έχουμε αρχίσει την κάθοδο για προσγείωση...

    ...Κι επειδή υπήρχαν κενές θέσεις είπα να βγάλω μιά φωτό κι από την άλλη πλευρά...
    2016-11-28_20-43-14-333.jpg

    ...Οσο λοιπόν δε βρίσκω κανένα εδώ, έτσι περνώ τις ώρες μου...πιο...ειρηνικά θα τό'λεγα!!! Σιγά μην έμενα grounded!!!!

    Εις ανώτερα Πάντα...!!!Με όλη τη σημασία της λέξης "Ανώτερα"...Όλοι οι Αεροπλανάνθρωποι καταλαβαίνουνε τι ακριβώς εννοώ!

    Νίκος.
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  19. Likes erich, sw1ive, Harris_7 liked this post
  20. #15
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Οριστε ο κυριος νικολας,εμεις πολεμαμε και ο νικος παει βολτα στη Γαλλια.
    Φανταστικες φωτο!!σαν πραγματικες!
    Τον τελευταιο καιρο ψιλοχοντροχαθηκαμε αλλα οι ωρες δεν ειναι στανταρ αλλα κυριως το βραδυ μετα τις 8

    Το Microsoft flight sim ειναι απ τα αγαπημενα μου και σκεφτομαι να το παρω ,το χει σε εκπτωση το steam

  21. Likes fly4ever liked this post
  22. #16
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Άντε ρε Παντέλο... Μεγάλο μπράβο και για σένα !!! Κάθε μήνα το ανεβάζεις το Kill / Ration Αυτό ξέρεις τι σημαίνει (Πρόοδος)

    Τον Big αστονα για αυτό το μήνα... είναι σε υψόμετρο πάνω από 1000 μέτρα. όχι όχι δεν πετάει με BF, απλά κοιτάει πολύ χιόνι έξω από το παράθυρο.

    Νικόλα για σένα τι να πω... αν έχεις ανοιχτό το πρόγραμμα Steam αφήνεις την δυνατότητα στους άλλους να σου στείλουν κάνα γραπτό μήνημα.

    τις τρεις τελευταίες Πέμπτες που ήσουνα. Εγώ είχα σχολάσει από νωρίς και είχα το Steam από τις 18.00

    ήμουνα μονάχα στο steam, ούτε στο server, ούτε στο TS3


    Να τώρα που σου γράφω πετάω με BF 110 και αυτόματο πιλότο από...

    Caffies - Eastcherch 22 λεπτά 250 Km 310 πορεία

    κοίτα χάρτη πάρε και link.

    κοίτα μες την φωτογραφία τα μπλε γράμματα

    αρχείο λήψης.jpg


    http://www.jagdgeschwader4.de/Mitgli...map/index.html
    Last edited by sw1ive; Nov-30-2016 at 15:56.

  23. #17
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Τ α συγχαρητηρια μου στον Χαρη και στον Παντελη.Τα σκορ μεν χαμηλα αλλα τα air ratio καλα .Συνεχιστε ετσι κυριοι εβγε και οσο για μενα θα επανελθω γαι να διεδικησω την χαμενη θεση χαχχαχαχαχ (πλακα κανω)

  24. #18
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by BIG TIME KILLER View Post
    και οσο για μενα θα επανελθω γαι να διεδικησω την χαμενη θεση χαχχαχαχαχ (πλακα κανω)
    ...μέχρι ν'αποφασίσω να επανέλθω εγώ....μουαχαχαχαχαχαχα (πλάκα κάνω?) ξανα-μουαχαχαχαχαα!!!
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  25. #19
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by fly4ever View Post
    ...μέχρι ν'αποφασίσω να επανέλθω εγώ....μουαχαχαχαχαχαχα (πλάκα κάνω?) ξανα-μουαχαχαχαχαα!!!
    Παρτε πρώτη θέση και χαρήτε,
    μέχρι να τελειώσω τις κατασκοπευτικές πτήσεις και τις αεροφωτογραφίες εχθρικών στόχων
    για παραλάβω την πρώτη θέση απο (Μεγάλη Μήγα), ξέρεις συντομία απο τα δύο Nickname (Bigtime_killer και Fly4ever) και εγω πλάκα κάνω LOL LOL

    ωραιο το (Ερίκος, η Μεγάλη Μήγα 07)... θα το κρατίσω για κωδικό όνομα αποστολής LOL..

  26. #20
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by sw1ive View Post
    Παρτε πρώτη θέση και χαρήτε,
    μέχρι να τελειώσω τις κατασκοπευτικές πτήσεις και τις αεροφωτογραφίες εχθρικών στόχων
    για παραλάβω την πρώτη θέση απο (Μεγάλη Μήγα), ξέρεις συντομία απο τα δύο Nickname (Bigtime_killer και Fly4ever) και εγω πλάκα κάνω LOL LOL

    ωραιο το (Ερίκος, η Μεγάλη Μήγα 07)... θα το κρατίσω για κωδικό όνομα αποστολής LOL..
    το patch






    Η μεγαλη πλακα θα ειναι μολισ τελειωσεισ την δουλεια να αλλαξει το patch και να μεταφερθουμε στην Αφρικη τοτε να δω τι θα κανεισ??????//Εγω θα τραβουσα τουλαχιστον τισ κοτσιδεσ μου χαχχαχαχαχαχαχ

  27. Likes fly4ever liked this post
  28. #21
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Quote Originally Posted by BIG TIME KILLER View Post
    /Εγω θα τραβουσα τουλαχιστον τισ κοτσιδεσ μου χαχχαχαχαχαχαχ
    ...Κι αυτός κάτι από τρίχες θα τραβούσε αλλά δε το λέω,θα μας κόψει η λογοκρισία...!!!!!!!! Χαχαχαχαχαααα!
    Last edited by fly4ever; Dec-06-2016 at 08:10.
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  29. #22
    Student Pilot
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    1
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    34.08 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    whatup

  30. #23
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Απογοητευτικα τα δικα μου αποτελεσμαρα αυτον τον μηνα.Αιτιεσ πολλεσ .Απο την μια ο υλικοτεχνικοσ εξοπλισμοσ απο την αλλη το Σταλιγκραντ που τραβηξε την μιση ομαδα και λιγο και η κακια τυχη οδηγησαν εδω τα πραματα.Το αξιοσημειωτο ειναι οτι το νεο μελοσ τησ 53 ο Βασιλησ τα πηγε αψογα ,εκοψε πολλουσ ποπουσ,το ratio του αριστο και ευελπιστο να τα παμε ακομα καλυτερα.Τωρα οσο συνεχιζεται η απουσια του Swive kai toy χαρη (γαμο το Σταλιγραντ σας) καθωσ και η απομακρυνση του Παντελη απο το θεατρο των μαχων εχει σαν αποτελεσμα η 53 να ναι μια σκια του παλιου τησ εαυτου.Ασ ελπισουμε οτι αυτο μπορει να αλλαξει (αν και δε το βλεπω) ισωσ με μια επανεμφανιση του Νικου να αλλαζε καπως τα πραματα η το πλαισιωμα τησ ομαδας με ατομα (παλια και νεα) να καταφερνε να δωσει καποιο γοητρο στην ομαδα ..........Ειδωμεν....Τωρα η προσπαθεια συνεχιζεται και εγω με τον Βασιλη ειμαστε στον αγωνα σχεδον καθε απογευμα στηριχτε λοιπον την 53 παλια και νεα στελεχη τησ ομαδας γιατι τον επομενο μηνα θα σας τα χωσω ακομα χειροτερα χαχχαχαχχαχαχαχ(πλακα κανω φυσικα)

  31. #24
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    LOL LOL LOL

    Big, σου εγραψε ο άλλος (Whatup) στο πρωτο του post και εσύ του γράφεις τα νέα σου

    LOL LOL LOL

    Μεταφραση του whatup είναι τι νέα.

    Μην ανησυχείς τα νέα είναι καλά. Ο Βασίλης είναι :

    - ψυχή ομάδας
    - ομιλιτικός wingman και σου δίνει πλήρης εικόνα κατάστασης
    - Killer είναι, παίχτης με υπομονή, περιμένει το λάθος του αντιπάλου και δεν συνχωρεί.

    Θα συκώσω και κάποια βίντεο από την πρώτη του αποστολή με το TAG της {53rd}


    Πω Πω Πω τι είπα πάλι ο άνθρωπος. Θυμάμε όταν συστησα τον Χάρη στα παιδιά του Stalingrad
    (Είναι ένας νέος παίχτης στο θέατρο του Cliffs of Dover και Battle of Stalingrad, ο οποίος
    διαβάζει τον αντίπαλο και όταν βρεί το λάθος τον καταρίπτει. Έτσι απλά.
    και μέσα στο ίδιο βράδυ τους το απέδειξε.

    Θυμάσαι Χάρη.


    Άσε που όπως σου είπα και προφορικά, στο βάθος του τούνελ βλαίπω μια σκιά που μοιάζει με τον AETORAS
    έχει ξαναφόρτωσει το Cliffs of dover και έρχεται...

    Με τον μήνα που ξεκινάει μηδενίζουνε τα στατιστικά. Θα χτυπάς 53rd και θα βλαίπεις πολλά στατιστικά.

    Έτσι αγόρι μου (big) ?

    Για εσένα δεν λέω τίποτα.

    Ένας γεννημένος Leader, ικανός να μυριστεί καταστάσεις, να οδηγίσει το σμήνος εκεί, αλλά και να το γυρίσει πισω με ασφάλεια.

    Leader μόνο o Big....

    ε τι λέτε παιδιά !!!



    Κουράστικα τόρα, για τους άλλους, σε άλλο post...
    Last edited by sw1ive; Apr-27-2017 at 14:37.

  32. #25
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Πρώτος μήνας για τον Βασίλη (vFasoulis)
    και τα στατιστικά του κλείσανε πολύ καλά απο Kills, και απο Kill / Ration.

    Τρελή μεταγραφή, παιχτρόνι ο δικό σου. Μας έκανα καλή μεταγραφή, αν και το συμβόλαιο του μας κόστισε κάτι παραπάνω.

    Παρουσιάζω φωτογραφία...

    KMPlayer 2017-06-02 22-09-16-82_zpsuykkk2mo.JPG


    Link
    http://s1312.photobucket.com/user/sw...?sort=3&page=1


    Για τα στατιστικά των άλλων δεν μιλάω.

    - Ο Χάρης σαν φοιτητης έχει εξεταστική, του την χαρίζω,
    - ο Γιαννης πετάει με καινούριο joystick, μέχρι να σετάρει 52 κουμπιά νυχτώσαμε, του την χαρίζω.
    - Ο Παντελής ξέχασε που έχει αποθηκεύσει το αρχείο που τρέχει το Team Speak 3 δεν του την χαρίζω,
    - και εγώ δεν κάνω αποστολές, αφού με τράβηξε το Battle o Stalingrad, αλλά επειδή είμαι εγώ, μου την χαρίζω.
    - Για τον Νίκο (Fly4ever) θα ήθελα να πω....... ωωωωδασααααααααα΄κλνλγ΄λυ ξκλας;εδσααααααααααακλτττ
    μόνο αυτό...



    .
    Last edited by sw1ive; Jun-02-2017 at 15:45.

  33. Likes Woop, fly4ever liked this post
  34. #26
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    [QUOTE=sw1ive;268339]
    - Για τον Νίκο (Fly4ever) θα ήθελα να πω....... ωωωωδασααααααααα΄κλνλγ΄λυ ξκλας;εδσααααααααααακλτττ
    μόνο αυτό...


    ...Και λίγα λες...!!!ΧΑχαχαχαχαχαχα...!!!!!
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  35. #27
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    ...Και λίγα λες...!!!ΧΑχαχαχαχαχαχα...!!!!!

    Και λίγα λέω... αλλά αστα αυτά τόρα !!!

    Νικολα... τορα πια είμαι κάτοχος ενος
    Microsoft Sidewinder Force Feedback 2
    σε υπεραριστη κατάσταση.
    Καλοριζικό μου. να δουμε με τι μανέτα θα το παντρέψω !!!


    180002_961226_x_zpsf2y032ef.jpg

    Στην παραπανω φωτογραφία φαίνετε το καλώδι USB για συνδεση με το PC,
    αλλά και το καλώδιο τροφοδοσίας 220V, απαρέτιτο για την λειτουργία της ανάδρασης !!!


    513ZKP8rmdL_zpsyeorbmpq.jpg

    Στην υγειά μας...
    Last edited by sw1ive; Jun-09-2017 at 20:10.

  36. Likes fly4ever liked this post
  37. #28
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Χθες ημουν μαρτυς μιας πολυ καλης βραδιας του φιλου μας
    του γιαννη(swive) οπου σε διαστημα 5 λεπτων εριξε γυρω στα 5 spit
    και τους τρελανε ολους!!
    Ευγε φιλε μας και συνεχισε ετσι

  38. Likes fly4ever liked this post
  39. #29
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    Το έχω track αρχείο (Βίντεο) και θα το σηκώσω σε εύλογο χρονικό διάστημα.

    Πολύ καλή αποστολή με 5 kill σε 5 λεπτά.

    Ευχαριστώ το Παντελή (Erich) για τη βοήθεια ως wingman !!!

  40. Likes fly4ever liked this post
  41. #30
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: ΛΗΞΗ ΜΗΝΟΣ.

    ...Να σκεφτώ ότι οι νέες τόσο super επιτυχίες ίσως και να οφείλονται και στο sidewinder κατά ένα μέρος?

    Anyways,επειδή το ξέρω καλά το συγκεκριμένο χειριστήριο ό,τι χρειαστείς από ρυθμίσεις και τα σχετικά εδώ είμαι.Θα χρειαστείς (οπωσδήποτε κατά τη γνώμη μου) κι ένα ειδικό προγραμματάκι με το οποίο ρυθμίζεις την ανάδραση στους διάφορους τομείς κι επίσης την τάση του "ελατηρίου" (σκληρότητα/επαναφορά) και πολλά άλλα πραγματάκια πολύ χρήσιμα.Ειδικά για το ClOD θα χρειαστείς κατά πάσα πιθανότητα (εγώ το χρειάστηκα) να ελαχιστοποιήσεις το "κλότσημα" από τα κανόνια στο χειριστήριο.Αν δεν το κάνεις,σε χαμηλές ταχύτητες όταν ενεργοποιείς τα κανόνια στο 109 θα κλοτσάει τόσο πολύ που θα σου επηρεάζει και την ίδια την πτήση σου κλωτσόντας εδώ κι εκεί θα πηγαίνει και το αερ/φος μαζί εδώ κι εκεί και δε θα μαζεύεται.Το utility λέγεται ForceEdit και μπορείς να το βρεις και να το κατεβάσεις από εδώ: http://www.mediafire.com/file/pbpa62.../forceedit.zip

    ...Αν θέλεις μόλις το κατεβάσεις και θέλεις να σετάρεις τα λέμε και TS3 για να σου πω πώς δουλεύει αν δεν τα γνωρίζεις ήδη.Πάντως με μιά κουβέντα σχετικά με το ίδιο το sidewinder θα ενθουσιαστείς Γιάννη!Σε συνδιασμό με μιά καλή μανέτα για το γκάζι και τους διακόπτες για όλες τις λειτουργίες του αερ/φους θα είσαι όσο γίνεται ευχαριστημένος.

    Αυτά προς το παρόν,ααα και Παντελή κοίτα αυτή τη βδομάδα και φρόντισε να μη σου βγει κι άλλο πρόβλημα και να μπορέσεις να βρεθούμε γιατί με το Γιαννάκο σε περιμένουμε δεν πήγαμε μόνοι μας προχθές...Αντε θα τα πούμε!

    Cyaa...

    Νίκος.
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  42. Likes sw1ive liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •