Results 1 to 12 of 12

Thread: Καλα χριστουγεννα!!

  1. #1
    Novice Pilot
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    greece thessaloniki
    Posts
    93
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    88.71 MB

    Καλα χριστουγεννα!!

    Σας ευχομαι τα καλυτερα,υγεια πανω απ ολα!
    Και κατι πληροφοριες λενε οτι μεταφερομαστε Αφρικη στο εγγυς μελλον!
    Οποιοι νομιζανε οτι θα γυρισουν σπιτια τους γελαστηκαν.
    Κουραγιο!!!

  2. Likes Birdflu, Harris_7 liked this post
  3. #2
    Novice Pilot ErichHartmann352's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    31
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Ουαου...μπαινοντας στην σελις των νεων για το μπατλ οφ σταλινγκραντ...εχει το δωρο που ολοι θελαμε...τιμ φιουσιον κ η 1c συνεργασια....γιουπιιι
    Κ φυσικα το αναμενομενο εμπλαστρο 5.0 ειναι για το 2017....επισημες κατινιες τωρα...χαχα
    Βρειτε τα μπανιερο σας...αντιλιακο....γυαλια ηλιου.....και τον αη Χανς Γιοακιμ Μαρσειλ....να μας καθοδηγει πανω απο την μαρσα ματρουχ....η την ντερνα...η κ το τομπρουκ...
    Μηπως να μαθουμε κ αραπικα να μιλαμε με τους βεδουινους ...για κανα φρεσκο αβγουλάκι..?
    Οπως κ να εχει....εμεις θα γινουμε το αστερι της αφρικης....χαχα λεμε τωρα....

    Γιαννη Αλητογιαννη...χθες συνομίλησαμε επι μακρωθεν με τον vfasoulis....του ειπα να εμφανιζεται στα τιμσπικια...κτλ και φυσικα πρεπει να κανουμε κοντακτ..και με τον αιαντα τελαμωνιο...που ειναι στην σαλαμινα...ajax telamonios...ετσι μπαινει στο παιγνιο..στειλε του μυνημα...καντου αιτηση φιλιας μπας κ γινουμε σμηνος..απο καρδερινες..χαχ

  4. Likes erich liked this post
  5. #3
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    - Καλά Χριστούγεννα, καλή πρωτοχρονιά σε όλους με υγεία. Όλα τα άλλα έρχονται κι αν δεν έρθουν απλά θα κακοπεράσουμε...

    Τόρα με αυτά που λεν οι διδύμου (Νίκο - Βασίλη) τι να πώ.... Παύση...

    - Με τον ένα παίχτη μίλησα πριν από τρία χρόνια και τον βοήθησα να σετάρει κάποια κουμπιά.
    Απο τότε συνεχίζουμε και παίζουμε τον ίδιο εξομοιωτή αλλά είναι εξαφανισμένος.
    Δεν μπορώ να κάνω τίποτα (η σκυτάλη στα δικά του χέρια, όποτε θελήσει εμείς εδώ είμαστε

    - Με τον δεύτερο παίχτη που αναφέρεις δεν τον έχω συναντήσει ποτέ on line.
    (αν και υποψιάζομαι που τον έχω συναντήσει με παραπλήσιο όνομα)
    οι 53αριδες ξέρουνε...

    - Καθημερινά παρατηρώ ότι μέσα στο Ελληνικό forum είναι συγχρόνος 15 και 19 επισκέπτες
    πού είναι όλοι αυτοί. Αφού οι μάχιμοι με καθημερινές επισκέψεις είναι πέντε.
    Και τα παλικάρια που περάσανε, κοντοσταθίκανε κανα εξάμηνο και φύγανε είναι τέσσερις.

    Απλά μας διαβάζουνε πολλοί, που δεν έχουν ενδιαφέρων για το Cliffs of Dover.

    - Εδώ υπάρχει μια καλή παρέα που βλέπεις ωραία βιντεάκια, μαθαίνεις τακτικές, παίρνεις ιδέες οργάνωσης και αξίζει να το παρακολουθείς

    - Όσοι απλά περάσανε τους έχω φίλους στο steam και βλέπω ότι παίζουνε άλλα παιχνίδια που δεν έχουνε καμιά σχέση με αεροπλάνα
    κανείς δεν αποχώρισε με τσακωμό ούτε καν με λογομαχία. Όλους τους αισθάνομαι φίλους.

    - Ποιος θα ξεχάσει τον τον Aeroras με τις γνώσεις σε computer. Είπε μάγκες εγώ δεν ξαναμπαίνω δεν μου αρέσει ο εξομοιωτής Cliffs of Dover.
    Ποιος θα ξεχάσει τον Badjaon98 που εγώ ο ίδιος έτρεξα να του βρω μανέτα απο saitek X52
    Badjano98, αυτήν την φονική μηχανή μέσα σε BF 109.
    (έφυγε στο εξωτερικό και τέλος) (πολλούς χαιρετισμούς Bajano)
    Ποιος θα ξεχάσει το fly4ever με όλα τα βίντεο που έχουμε τραβήξει
    Ο EL Capitano δήλωσε εγώ προτιμώ DCS. Αλλά όταν εμφανίστηκε ο ManfromBenaki
    και είδα ότι και οι δυο τους είναι μόνιμοι κάτοικοι Γερμανίας εγώ τους έκανα την σύσταση. Ετσι δεν είναι καπιτάνο.
    ο Zapinwood πρακτικά δεν είναι καθημερινός μας επισκέπτης αφού προτιμάει spitfire.
    Τον γνωρίσαμε φοιτητή στην Κέρκυρα και τώρα συνεχίζει να κάνει αραιά την εμφάνιση του από Θεσσαλονίκη.
    Γεια σου και σένα Στέφανε.
    Θέλεις να συνεχίσω και με άλλα ονόματα ???

    - Οι ErichHartmann352 γίνονται μάχιμοι με γοργά βήματα.

    - Και θα περάσουν και άλλοι, σου το υπογράφω. Ένα από αυτούς να μείνει εγώ είμαι ευχαριστιμένος.

    - Πές ρε Χάρη εσύ... που είσαι το τελευταίο απόκτημα της {53rd}. Άλλη φονική μηχανή αυτός. Πρώτα σε διαβάζει και μετά σε σκοτώνει.
    Δεν σε βοήθησα εσένα στην αρχή. Πήρες ότι ήθελες και τα υπόλοιπα τα έμαθες μόνος σου. Πράγματι εσύ δεν με κούρασες.
    Πόσο γρήγορα φόρεσες το {53rd}, και πες τους είναι βαρύ να το φοράς. Νιώθεις οτι έχεις καμιά υποχρέωση ??? Και βέβαια όχι.

    - Για πιλότους Bigtime_killer, Erich2, και sw1ive δεν λέω τίποτα. Απλά Ιδρυτικά μέλη.

    - Δεν μπορώ να φανταστώ ότι υπάρχει παίχτης που παίζει Cliffs of Dover, έχει μπει στο forum,
    και δεν γνωρίζει το Ελληνικό forum και την ύπαρξη της της {53rd} Hellenic Squadron.
    Θα πρέπει να είναι πολύ ΓΚΑΟΥ.

    - Κάποτε πονούσα και προσπαθούσα, παύση, τώρα πια, εγώ είμαι εδώ και απλά περνάω καλά.
    Όποιος θέλει ας έρθει να μας βρει, και εμείς θα του δώσουμε απλόχερα την βοήθειά μας σε ότι επιθυμεί.
    Εσείς διδύμου το ξέρετε με το παραπάνω.


    - Έτσι δεν είναι βρε μάχιμοι της {53rd} ???

    Ψηλά η 53 !!!
    Last edited by sw1ive; Dec-26-2016 at 18:22.

  6. Likes Harris_7 liked this post
  7. #4
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Θα χαιρόμουν να έβλεπα ένα χρόνια πολλά από όλα αυτά τα ονόματα που προανέφερα...

  8. #5
    Combat pilot BIG TIME KILLER's Avatar
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    207
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Κρυβεισ πονο και οχι αδικα.Καλα χριστουγεννα σε ολουσ.

  9. #6
    Student Pilot badjano's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Piraeus,Greece
    Posts
    25
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    23.27 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Φίλοι, θέλω να ζητήσω ενα συγνώμη για την πλήρη απουσία μου και να ευχηθώ το '17 να μας δώσει ό,τι επιθυμούμε -μαζί με το 5.0
    Εγώ, λόγω αρκετών αλλαγών της καθημερινότητα μου, δεν βρίσκομαι παρά ελάχιστα στον υπολογιστή. Θέλω όμως να πιστεύω πως θα είμαι ετοιμοπόλεμος όταν μεταφερθούμε στην ζέστη και την άμμο..
    Όταν έρθει η ώρα να στήσω σιγά-σιγά ξανά τον εξοπλισμό μου θα τα πούμε ελπίζω στο ΤS!

    Ελπίζω να είστε όλοι καλά
    ~S!

  10. #7
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    ...Απλά και μόνο για την περίπτωση που κάποιες ευχές που έστειλα δε φτάσανε στους παραλήπτες τους...

    Χρόνια Πολλά σε όλους σας,με Υγεία και κάθε δυνατή Ευτυχία σε εσάς,τις οικογένειες και τους αγαπημένους σας!Καλή Χρονιά,πολλές,καλές και προπάντων Αφαλείς πτήσεις - virtual και πραγματικές - σε όλον τον κόσμο με ισάριθμες προσγειώσεις!

    Νά'στε όλοι καλά και θα μιλήσουμε σύντομα και στη συχνότητα.

    Νίκος.
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  11. #8
    Novice Pilot Harris_7's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    47
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    178.24 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Εγώ την ευχή μου θα την ξαναπώ και εδώ: Σας εύχομαι όπου βρίσκετε τον Μούσε να τον ξεσκίζετε. Είτε στο CloD, είτε στο BOS!

  12. #9
    Veteran Combat pilot fly4ever's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Greece
    Posts
    392
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    67.77 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Quote Originally Posted by Harris_7 View Post
    Είτε στο CloD, είτε στο BOS!
    ...Κι εκεί έφτασε η χάρη του μην του ταμτιριρί το μ....ί που τον πέταξε?Κι εγω που πίστευα πως εκεί (BOS) θά'μενα λιγάκι ήσυχος απ'την παρουσία του τώρα που το πήρα με την προσφορά!!!Τι άρρωστος άνθρωπος Χριστέ μου...A ρε μούσε...Get a life ρεεεεεεεεεε...Πεταμένε παλιομπίπ...έ πεταμένε...!!!

    Καλή αλλαγή χρονιάς παιδιά...!!!

    Νίκος.
    CPU:Intel i7 4770K@4.6GHz,CPU Cooling:Thermalright SilverArrow IB-E Extreme,GPU:Gigabyte GTX980 XTREME 4GD@1342MhZ,RAM: 2X4GB G.Skill F3-2400C10D, 2X120Gb Hyper-X 3K Kingston SSD in Raid mode,1 Samsung SSD 850PRO 256GB & 1 Samsung SSD 850PRO 512GB,Motherboard:Gigabyte Z87X-OC,Case:Aerocool X-Predator Evil Black edition.Joystick:Microsoft SideWinder ForceFeedback2.

  13. #10
    Novice Pilot Harris_7's Avatar
    Join Date
    May 2016
    Location
    Athens, Greece
    Posts
    47
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    178.24 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Quote Originally Posted by fly4ever View Post
    ...Κι εκεί έφτασε η χάρη του μην του ταμτιριρί το μ....ί που τον πέταξε?
    Δεν ξέρω αν είναι αυτός - δεν τον έχω πετύχει - αλλά ο Γιάννης μου πε πως η μοίρα του είναι. Οπότε λογικά θα πετάει και εκεί, αλλά δεν μασάμε!

  14. #11
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Καλά Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά για το 2016, συγνώμη για το 2017 εννοούσα.

  15. #12
    Ace sw1ive's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Hellas Athenss
    Posts
    1,020
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    951.63 MB

    Re: Καλα χριστουγεννα!!

    Το πρωτο post έγραψε ο Παντελης 23/12/16

    Αντε καλά Χριστούγεννα το 2018...

    santa_mugshot-300x300_zps33ukkohc.jpg

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •