Results 1 to 3 of 3

Thread: Jak spustit v editoru vytvořenou misi?

  1. #1
    Student Pilot
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    1
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    4.15 MB

    Jak spustit v editoru vytvořenou misi?

    Ahoj,
    vytvořil jsem si jednoduchou misi podle tutoriálu, abych mohl trénovat Starty a přistání. Jen jsem vytvořil Airfield, runway, vytvořil spawn pointy pro letadla, všechno podle tohoto videa:



    Bohužel když zvolím v editoru File/Play Mission, nebo když danou misi nahraju přes Single Mission, dostanu se pouze k výběru letadla, ale tlačítko FLY vpravo dole není.

    Co dělám špatně?
    Existuje jednodušší způsob, jak v CloD Blitz trénovat "studené starty" a přistání?

    Díky za odpovědi, ahoj!

  2. #2
    Student Pilot
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    1
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    2.5 KB

    Re: Jak spustit v editoru vytvořenou misi?

    To bych také rád věděl. Ale já si zvolím misi se vzletem vyberu letadlo a je to. Přistanu pak zpět na tom samém letišti. Tuším, že to je jižní Anglie.


    Quote Originally Posted by Waasha View Post
    Ahoj,
    vytvořil jsem si jednoduchou misi podle tutoriálu, abych mohl trénovat Starty a přistání. Jen jsem vytvořil Airfield, runway, vytvořil spawn pointy pro letadla, všechno podle tohoto videa:



    Bohužel když zvolím v editoru File/Play Mission, nebo když danou misi nahraju přes Single Mission, dostanu se pouze k výběru letadla, ale tlačítko FLY vpravo dole není.

    Co dělám špatně?
    Existuje jednodušší způsob, jak v CloD Blitz trénovat "studené starty" a přistání?

    Díky za odpovědi, ahoj!

  3. #3
    Manual Creation Group
    Join Date
    May 2020
    Location
    Czech Republic
    Posts
    169
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    230.81 MB

    Re: Jak spustit v editoru vytvořenou misi?

    Quote Originally Posted by laibachoid View Post
    To bych také rád věděl. Ale já si zvolím misi se vzletem vyberu letadlo a je to. Přistanu pak zpět na tom samém letišti. Tuším, že to je jižní Anglie.
    Ahoj,

    je příjemné vidět tady po dlouhé době zase někoho od nás.

    K té původní otázce. Ty asi myslíš misi Cross country. Tam ale začínáš už s běžícím motorem, není potřeba ho nastartovat. Stačí jenom vzlétnout.

    Waasha se ale ptal na nějaký způsob jak cvičit studený start, tzn. letadlo se studeným motorem, který neběží hned po spuštění mise. Kdy je potřeba motor nejdřív spustit, zahřát atd.

    Pokud vím, jediná možnost je opravdu jedině udělat si vlastní misi v mission builderu. Ale není to zase nijak složité. Zvládne to i začátečník. Dokonce i já jsem zvládl takovou misi udělat, přestože jsem ten mission builder viděl poprvé.

    Přeju stejný počet startů i přistání.

    Josef

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •