Results 1 to 2 of 2

Thread: Problem z przywróceniem domyślnych klawiszy przy czym problem z joystickiem

  1. #1
    Student Pilot
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Poland
    Posts
    3
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    0

    Angry Problem z przywróceniem domyślnych klawiszy przy czym problem z joystickiem

    Witam mam problem z konfiguracją klawiszy. Skróty klawiszowe wgl nie istnieje nie wspomnę o kamerze albo rozglądaniem się za pomocą myszki. Wszelkie re instale i de instale nie pomagają. Powrót to ustawień fabrycznych wgl nie istnieje. Mówię tu o konfiguracji domyślnej jaką jeszcze jakiś czas temu miałem :/ Co mam zrobić ? Po tylu latach nie mam jeszcze pojęcia na jakiej zasadzie działają skróty klawiszowe kamery i co każdy dokładnie oznacza.. Proszę o pomoc
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Novice Pilot
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    45
    Post Thanks / Like
    Total Downloaded
    118.80 MB

    Re: Problem z przywróceniem domyślnych klawiszy przy czym problem z joystickiem

    Cześć,

    z tego co widać na załączonym obrazku to nie masz przyporządkowanych żadnych klawiszy.

    Spróbuj np tak:
    - strzał z broni (działko) - w tym wierszu w kolumnie "klawisz" naciskasz odpowiedni klawisz klawiatury lub joya.
    Jeśli naciskasz a w tym miejscu nie się pojawia, to sprawdź czy masz podpiętą klawiaturę lub joystik

    I tak lecisz po kolei. Tylko dziwne, że domyślnie miejsca te masz puste.

    Pozostają jeszcze opcje kontrolerów w Steam, ale ja tam nigdy nie zaglądałem, więc się nie wypowiem.

    dziki

    P.S. Jeśli nadal będziesz mieć problem to mogę wysłać na maila domyślne ustawienia klawiszy lub ew. swoje ustawienia.
    Jakby co to daj znać na priv.
    Last edited by dziki; Oct-05-2020 at 10:45.
    My PC spec.: i5 6400 @ 2.7 GHz, GTX 1080 8GB, 16GB RAM, Dell 2007FP (20.1") 4:3, Sidewinder 2 FF joystick, Win 10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •